آمازون اکو شو: منشی خانگی که به افراد خانواده امکان مشاهده کاربران این سیستم را می دهد

اکو شو تمامی ویژگی هایی که شما از الکسا انتظار دارید را برایتان فراهم می کند

0
32
آمازون اکو شو: منشی خانگی که به افراد خانواده امکان مشاهده کاربران این سیستم را می دهد

“اکو شو محصول جدید کمپانی آمازون در راستای بالا بردن راحتی برقراری تماس های تصویری و اطلاع از تمامی محتوای دنیای مجازی تنها با برقراری ارتباط صوتی با سیستم جدید” 

با استفاده از این سیستم شما قادر خواهید بود تا تمامی ویدئو های آپلود شده در یوتوب را تماشا کرده، لیریک مخصوص هر موزیک را دیده، دوربین های مخفی جاسازی شده را کنترل کرده، از پیش بینی هوا در روز های آینده مطلع شده و تمامی لیست ها مربوط به خرید و کار های ضروری را مشاهده کنید.

آمازون آخرین نمونه اکو شو (Echo Show) خود، به عنوان آخرین ورژن از دستیار خانه مجهز به الکسا را به بازار ارائه داده است. درست شبیه به نمونه کنونی اکو، این سیستم نیز قادر است تا فایل های صوتی را پخش کرده، به سوال های پرسیده شده پاسخ داده و در نهایت تمامی سیستم های هوشمند خانه از جمله ترموستات و نور فضا را تنظیم کند.

اما شو تنها نمونه حاضر در بازار تکنولوژی از نوع خود می باشد. این سیستم جدید با صفحه لمسی ۷ اینچی و دوربین ۵ مگاپیکسلی که شما را در راستای اجرایی کردن بسیاری از کار های کاربر خود شامل تماشای ویدئو های یوتوب و نمایش فید های امنیتی و بر قراری تماسهای ویدئویی با دیگر سیستم های اکو و اپلیکیشن های الکسا مجهز می کند.

آمازون در نظر گرفته است تا ویژگی دیگری با نام Drop In را نیز بر روی سیستم خود پیاده کرده که به نوعی می تواند برای کاربر مشکل ساز باشد. این ویژگی به تمامی افرادی که در لیست سفید شما قرار دارند امکان مشاهده خانه در راستای انجام ویدئو چت ها در اکو شو بدون اجازه شما را می دهد.

طبق نوشته های USA Today,، ویژگی Drop In نمونه ای از فیلتر اثر شیشه ای در طول ده ثانیه اول از تماس را شامل می شود، ده ثانیه ای که شما به عنوان کاربر قادر خواهید بود تا تماس را رد کرده و یا تماس صوتی را برقرار کنید.

اگر شما در طی این مدت، خواسته و یا ناخواسته کاری انجام ندهید اثر خنثی (Frost-Effect) بالا رفته به نوعی که تصویر خانه و تمامی کار هایی که در راستای اکو شو صورت می گیرد برای لیست سفید شما نمایان می شود.

یکی از ویژگی های مثبت این سخت افزار، ارائه قابلیت خرید کاربران و ورود به بازار آمازون می باشد. اکو شو تمامی ویژگی هایی که شما از الکسا انتظار دارید را برایتان فراهم می کند. این سیستم جدید در مقایسه با خانواده محصولات اکو به نوعی سنگین تر به نظر می رسد که با طراحی زیبا و جعبه مانند خود در حدود ۱ کیلوگرم سنگینی دارد.

سفید و مشکی نمونه ای از رنگ های این سیستم هستند. هم اکنون می توان در آمریکا این سیستم را با قیمت ۲۲۹٫۹۹ دلار سفارش داد.

ماه گذشته، آمازون از سخت افزار دیگری با نام Echo Look که شامل دوربینی برای بررسی لباس کاربر جاسازی شده بود را به بازار ارائه داده است. یک سیستم هوشمند که با گذشت زمان و با استفاده از ماشین اطلاع می تواند به عنوان دستیار لباس مورد استفاده قرار بگیرد. Echo Look به نوعی برنامه ریزی شده است تا بتواند بهترین گزینه در راستای لباس را به کاربر خود پیشنهاد داده و نمونه های جدید را با در نظر گرفتن سایت آمازون پیشنهاد دهد.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه