اسپا فقط مخصوص کودکان

این اسپا که به نوعی اولین و مجهز ترین نوع از چنین مراکزی در استرالیا به شمار می رود توسط یاپ (Anita Yap) و کومار ( Kavita Kumar) تأسیس شده که از قبول نوزادان بیشتر از شش ماه معذور می باشد

0
21
اسپا

“اسپا مخصوص نوزادان زیر شش سال جهت خلاصی از برنامه های روتین زندگی مثل خواب، غذا خوردن، آروغ زدن و خرابکاری و رسیدن به درجه بالایی از انرژی مثبت”

 Baby Spa Perth مکان تأسیس شده در استرالیا می باشد که با ماساژ و ریلکسیشن های مخصوص کودکان نظر دنیا را به خود جلب کرده است. کودکان تازه متولد شده موجوداتی بسیار حساس و ظریفی هستند که در راستای نگهداری از آنها باید همواره حساسیت زیادی به خرج داده و با نوازش حس آرامش را برای آنها با ارمغان آورد. خوردن، خوابیدن، آروغ زدن و خرابکاری کردن جزء تنها مواردی می باشد که در این دوره توسط نوزادان انجام گرفته می شود. اما این را باید در نظر داشت که این کوچولو ها نیز نیاز دارند تا به غیر از فعالیت های تکراری خود زمانی را برای ریلکس شدن و دوری از زندگی روتین در نظر بگیرند. بنابراین برای انجام کاری خاص برای اولین بار، دو خواهر هندی تصمیم گرفته اند تا مرکز اسپا را در کشور استرالیا به نام Baby Spa Perth راه اندازی کنند.

این اسپا که به نوعی اولین و مجهز ترین نوع از چنین مراکزی در استرالیا به شمار می رود توسط یاپ (Anita Yap) و کومار ( Kavita Kumar) تأسیس شده که از قبول نوزادان بیشتر از شش ماه معذور می باشد. این اسپا ماساژ مخصوص، جلسه آب درمانی و جلسات شنای خاصی را برای مشتری های کوچولوی خود در نظر گرفته است.

چیزی که در این مورد بسیار جالب است، این مکان به نوزادان اجازه می دهد تا به مدت ۸ هفته در وان مخصوص خود شنا کرده و لذت ببرند. این جلسات در راستای استفاده از تیوپ “Bubby و همچنین تضمین راحتی برای کودکان اجرایی می شود. این جلسات به نوعی برنامه ریزی شده است تا راحتی و شادابی را برای مشتری های خود فراهم بیاورد. موزیک آرامی که نواخته می شود جلسه را تا میزان هرچه ممکن ملایم، تسکین دهنده و جذاب می کند.

افزودن دیدگاه