برای افزایش طول عمر خود مصرف فلفل چیلی را شروع کنید

رنگ قرمز به معنی سلامتی!

0
53
افزایش طول عمر با مصرف چیلی

“فلفل چیلی و رابطه مستقیم آن با افزایش طول زندگی”

آیا غذاهای مزه تند را دوست دارید؟ پس به گفته محقق لارنر از دانشگاه ورمونت اگر جوابتان بله می باشد پس بیشتر از حد معمول زندگی خود عمر خواهید کرد. تحقیقات نشان میدهد که مصرف فلفل چیلی تا ۱۳% مرگ را کاهش میدهد، به خصوص خطر مرگ بر اثر سکته قلبی که حجم بالایی از تحقیقات را شامل می شود ثابت شده.

بر اساس تحقیق های صورت گرفته توسط سازمان بهداشت ملی و بررسی تغذیه که در طی آن اطلاعات در مورد موضوع مربوطه روی ۱۶۰۰۰ آمریکایی که در طی ۲۳ سال مورد بررسی قرار گرفته اند و زیر نظر دانشجوی پزشکی مصطفی چوپان ۱۷ ساله و استاد پزشکی بنجامبن لیتنبرگ از نظر ویژگی های بارز مورد مطالعه بودند در پایان به این نتیجه رسیدند که ویژگی افرادی که فلفل چیلی را مصرف میکنند متفاوت از افرادی است که فلفل چیلی را مصرف نمی کنند. آن ها افرادی جوان، مرد، دارای پوست رنگ روشن، نژاد مکزیکی آمریکایی، متاهل، و بیشتر آن هایی هستند که سیگار و الکل مصرف کرده و در این میان میزان قابل توجهی گوشت و سبزیجات نیز در برنامه غذایی خود گنجانده و دارای کلسترول خوب کم، درآمد پایین و تحصیلات کم تر گزارش شده اند.

این گفته در مطالعات قبلی نیز ثابت شده که فلفل برای درمان بسیاری از بیماری ها پیشنهاد شده اما بر اساس تحقیقات اخیر که در چین و در سال ۲۰۱۵ به انجام رسیده، اثبات این قضیه که این نوع از فلفل ارتباط مستقیم با کاهش میزان مرگ و میر داشته در این تحقیق بار دیگر مشخص شده و بنابراین اثبات نوشته های قبلی را همراه است.

موارد مختلفی برای شرح چگونگی ارتباط این نوع فلفل با سلامتی انسان وجود دارد. در میان این حقیقت آشکار است که کپسایسین نقش مهمی در عملکرد سلولی و مولکولی داشته که باعث جلوگیری از ابتلای فردبه بیماری دیابت و تغییر در چرخه ی خون در قلب و همچنین چیلی شامل عناصر ضد میکروبی در ساختار خود بوده که احتمالا به طور غیر مستقیم به عوامل خطرساز به وسیله فعالسازی میکروبیوم روده واکنش نشان دهد.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه