اپل و نایکی+ دو برند شناخته شده همراه هم برای تولید نوع جدیدی از ساعت های مدرن

"اپل و نایکی+ جدیدترین مدل از ساعت های هوشمند به همراه ظاهری زیبا و تک"

0
18
اپل و نایکی + دو برند شناخته شده همراه هم برای تولید نوع جدیدی از ساعت های مدرن

“اپل و نایکی+ (+Apple Watch Nike) جدیدترین مدل از ساعت های هوشمند به همراه ظاهری زیبا و تک”

همکاری دو برند عظیم به نام های اپل و نایکی، یکی از مطالب جدید و قابل توجه بین دوستداران تکنولوژِی. اگر شما طرفدار واقعی محصولات اپل بوده و به دنبال خرید یک ساعت زیبا و هوشمند برای خود هستید بنابراین محصول جدید اپل نایکی+ با قابلیت های فوق العاده آماده فروش در بازار می باشد. تفکر و زیبایی به کار رفته در تولید محصولات اپل و همچنین ویژگی اسپورت برند نایکی+، محصولی با ظاهر و کارکرد عالی را برای خریداران فراهم آورده است.

ورژن جدید از سری دو (Apple Series 2) ساعت های اپل و همچنین نایکی+ راحتی فوق العاده ای را برای خریداران خود هم از لحاظ سخت افزاری و ظاهری و هم از لحاظ نرم افزاری و کارکرد فراهم می آورند. اپل و نایکی+ همه کاره وپیشرفته به همراه زیبایی و ظاهری بی نظیر باعث می شود تا شما با این ساعت در بلندترین نقطه از پیشرفت ساعت های هوشمند در مقایسه با دیگران قرار بگیرید. صفحه این ساعت از متالیک بوده که در دو اندازه متفاوت ۳۴ میلی متر و ۴۲ میلی متر و همچنینن در چهار تیپ متفاوت به فروش می رسد.  این ساعت شامل دو بند سیلیکونی نیز بوده که زیبایی آن را دو چندان می کند.

مشخصات ساعت اپل نایکی+

عملکرد اپل و نایکی+ بسیار راحت بوده به طوری که نرم افزار نسب شده بر روی این ساعت قابلیت استفاده را برای همه افراد آسان کرده است. این ساعت دارای جی پی اس (GPS) می باشد و همچنین تا عمق ۵۰متری آب می توان از آن استفاده کرد، این ساعت توانایی سنجش ریتم قلب را نیز داشته و می توان تمام نرم افزارهای موجود در کمپانی های مربوطه را روی این سیستم جدید نصب کرد. ۸ جیگا بایت حافظه داخلی که به راحتی به خریدار قابلیت ذخیره موزیک تا ۲ جیگا بایت می دهد.

با در نظر گرفتن نایکی+ می توان از نرم افزارهایی که از قبل روی آنها نصب شده به راحتی بهره برد که با استفاده از این ساعت قادر خواهید بود تا فعالیت های مربوط به پیاده روی خود را بهتر از قبل سازمان دهی کنید. همچنین با متصل کردن اپلیکیشن های نصب شده بر روی ساعت با نرم افزار آی فون سیری (iPhone’s Siri) بر اساس دستورالعمل های گفته شده، قابلیت این محصول جدید را می توان تا میزان زیادی بالا برد. بند این ساعت نیز قابل توجه بوده به طوری که برند نایکی با استفاده از مشخصه الاستومتر و خاصیت ارتجاعی استفاده شده در محصولات خود و با در نظر گرفتن سوراخ های مشخصی بر روی تسمه ویژگی منحصر به فردی را به این ساعت داده است. این بند با سوراخ های موجود روی خود به پوست دست اجازه می دهد تا هنگاه تعریق بدن نفس کشیده که از این طریق حساسیت های ناشی از تعریق را از بین می رود.

صفحه اپل و نایکی+ روشن بوده به طوری که به خریدار این اجازه را می دهد که تنها با نگاهی کوچک بتواند ساعت را خوانده و از هر دو نوع دیجیتالی و قدیمی (Analog and Digital) ورژن های موجود استفاده کند. همچنین این ساعت قابلیت تغییر آیکون های موجود بر روی صفحه به نام کامپلیکیشن (Complications) را داشته که جذابیت این ساعت را بیشتر می کند.

مشخصات اپل و نایکی +  مربوط به تناسب اندام

نرم افزار ران (Nike+ running app) که قبلا بر روی این ساعت نصب شده خریدار را با فعالیت های انجام گرفته در حین پیاده روی آگاه می کند. صدایی که همواره با دونده در حال صحبت است این امکان را به او می دهد که هرچه زودتر به اهداف مورد نظر خود در زمینه تناسب اندام برسد. این ساعت آخرین رکورد شما در مسافت طی شده را نیز گزارش می کند.

نرم افزار تعداد ضربان قلب، سرعت ضربان، مسافت طی شده، زمان و هر آنچه شما باید در مورد فعالیت های انجام گرفته در طی یک جلسه ورزشی خود را بدانید گزارش می کند. شما همچنین می توانید برنامه مشخصی را در نظر گرفته و طی راه اندازی آن از ساعت خود به عنوان یک مربی ورزش حرفه ای استفاده کنید. در این ساعت سنسورهای نصب شده که با در نظر گرفتن آنها می توانید نبض خود را در طی انجام فعالیت های ورزشی مشاهده کنید. قیمت اپل و نایکی + ۳۶۹ دلار برای اندازه ۳۴ میلی متری و ۳۹۹ دلار برای اندازه ۴۲ میلی متری آن در نظر گرفته شده است.

کمبودهای این سیستم

به دلیل فعال بودن جی پی اس، باتری این ساعت بیشتر از پنج ساعت دوام نمی آورد.

به دلیل نبود ارتفاع سنج بارومتریک (Barometric Altimeter)، فعالیت های مربوط به تغییر ارتفاع در حین انجام ورزش در برنامه شما گنجانده نمی شود. به دلیل عرق کردن دست ها در حین ورزش کردن امکان کار با این ساعت تا میزانی کاهش پیدا میکند. این در حالی است که با قیمت پیشنهاد شده انتظار می رفت که این مشکل تا قبل از به فروش رسیدن آن حل شده باشد.امکان راه اندازی و استفاده از دو نرم افزار در اپل و نایکی + دیده نمی شود به طوریکه نمی توان در عین حال از دو نرم افزار پخش موزیک و (Nike Run Club app) استفاده کرد.صادر کردن اطلاعات مربوط به فعالیت های بدن با استفاده از هیچ یک از نرم افزارهای ورزشی این سیستم امکان پذیر نیست. 

حرف آخر

شما می توانید نوع دیگری از ساعت های هوشمند با قیمت کم تر و نرم افزارهای ورزشی متنوع تری خریداری کنید. ساعت های هوشمند بسیاری که دارای قابلیت های بالاتری از اپل و نایکی+ داشته شامل جی پی اس گلوناس (GLONASS)، ردیابی ارتفاع، و عمر باتری بیشتر بوده که هم اکنون در بازار در حال فروش هستند که می توان از (Forerunner 235) و (VivoHR active) به عنوان یکی از بهترین انواع ساعت های هوشمند نام برد اما توصیه می شود اگر دوستدار برند اپل بوده و از طرفداران سری ساعت های نایکی+ هستید، این ساعت را برای خرید انتخاب کنید.  

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه