هشت ایده متفاوت جهت استفاده دوباره از تایرهای ماشین به شیوه ای دیگر

تایر پس از ساییده شدن دوباره قابل استفاده نیست. شاید مجبور باشید تایرهای ماشین خود را عوض کنید ولی به جای دور انداختن در دکوراسیون از آنها استفاده کنید

0
61
هشت ایده متفاوت جهت استفاده دوباره از تایرهای ماشین به شیوه ای دیگر

“تایر ماشین تا این حد جذاب به نظر نرسیده بود”

دیگر تایر ماشین شما سایده شده به درد نمی خورد. زمان آن رسیده که قبل از دور انداختن آنها، با در نظر گرفتن شیوه هایی متفاوت، به نوعی دیگر از آنها استفاده کنید. به طور کل استفاده دوباره از ابزارهای قدیمی به شکلی متفاوت کاری جذاب و متفاوت است. این کار با در نظر گرفتن تایرهای قدیمی ماشین نیز قابل اجرا می باشد.

گلدان دست ساز

تنها کاری که لازم است در این مورد انجام دهید اول تایز خود را رنگ کنید سپس خاک و گل مناسب را درون آن قرار داده و در نهایت آن را از دیوار آویزان کنید که در نهایت شما دارای گلدان زیبا و مهم تر از آن، دست ساز هستید. می توانید گلدان خود را روی دیوار درون خانه و یا از درختی که در حیاط خانه شما می باشد آویزان کنید.

 

برج بازی برای کودکان

با در نظر گرفتن چند تایر قدیمی جهت ساختن برج بازی برای کودکان خود باعث خوشحالی آنها خواهید شد. وسایلی که برای ساخت این وسیله نیاز دارید چند جوب و یا میله های نگه دارنده و تایر می باشد.

تخت تایری برای حیوان خانگی خود

می توانید بدون خرج کردن مقدار زیادی پول تنها با داشتن یک تایر و بالش و رنگ مورد علاقه حیوان خانگی خود برای او خانه ای زیبا و بانمک تدارک ببینید. در اول تایر خود را به خوبی بشویید چراکه رنگ به خوبی روی اشیای کثیف نمی نشیند. بعد از اینکه خوب آن را شستید اجازه دهید تا جلوی آفتاب به خوبی خشک شود. در نهایت با در نظر گرفتن اسپری رنگ، تایر را به رنگ دلخواه آغشته کنید. می توانید از برچسب های محافظ استفاده کرده تا مانع ساییده شدن تایر روی کف و پارکت خانه خود شوید.

حوضچه تایری

با داشتن یک تایر تراکتور که به راحتی می توانید از مغازه فروش تجهیزات کشاورزی بدون پرداخت پول تهیه کنید. باید کار را با کندن زمین شروع کنید. این کار را به مدت چند هفته و کندن تدریجی آن دنبال کنید به طوریکه در هفته اول تا عمل چند ساتنی متری این کار را انجام داده و اجاره دهید تا خاک لایه های پایینی که به تدریج بیرون می آید با تابش نور خورشید خشک شود. در هفته دوم و سوم نیز میزان بیشتری از زمین را کنده و پس ار اطمینان از خشکی خاک تایر را درون آن قرار دهید و سپس درون تایر را تا میزان بیشتری عمیق کنید. تایر را با پلاستیک های ضخیم سیاه پوشانده تا مانع ار فرار آب وارده به حوض شوید و با در نظر گرفتن سنگ هایی کار تزیین را انجام دهید. و در آخر کنار حوض دست ساز خود نشسته و از آن لذت ببرید.

تاقچه برای قرار دادن وسابل بازی

تنها ایزاری که برای درست کردن این تاقچه بامزه نیاز: چند تخته، پیچ، رنگ و البته تایر. اول تایر را به خوبی شسته و خشک کنید سپس با استفاده از سنباده ای روی تایر را به خوبی سنباده کشیده تا سطح آن تا میزانی صاف و براق تر شود. تخته ها را در اندازه های متفاوت-به دلیل کردن بودن فضای داخلی تایر-بریده و پس از قرار دادن آنها در درون تایر با استفاده از میخ و پیچ آنها را چفت کنید. در نهایت قفسه دست ساز خود را رنگ کرده و ماشین های بازی پسر خود را روی تخته ها بچینید.

استخر شن

در این مرحله می توانید تنها با در نظر گرفتن مقداری کم تر از ۲۵ دلار استخر شنی برای کودک خود بسازید. برای این کار می توانید جهت بزرگ تر کردن سوراخ تایر، دیواره های کناری آن را با استفاده از اره بریده و از با استفاده از پول نودل (Pool Noodle) قسمت های دندانه دار را بپوشانید. تایر را رنگ زده و از نقاشی های متفاوت برای هرچه جذاب تر کردن آن استفاده کنید.

مبل و میز تایری

شاید عجیب به نظر برسد اما باید بگوییم که تا چه ساختن مبل و صندلی و میزهای کوچک به این روش جذاب بوده و استایلی متفاوت را به همراه خواهد داشت. وسایلی که برای این کار نیاز دارید شامل:

?مته

?پیچ و مهره

?چوب

?پارچه

?طناب

?اسفنج

?منگنه

?چسب

می باشد که با استفاده و ترکیب این موارد گفته شده مبل ها و میزهایی با سلیقه خود را بسازید

تاب

شاید قبلا روش های بسیار متفاوتی در جهت ساختن تاب تایری را امتحان کرده باشید ولی در اینجا یکی از روش های مناسب و مطمئن را به شما پیشنهاد خواهیم کرد. برای درست کردن این تاب باید در ابتدا گیره های نگه دارنده را در سه قسمت از تایر خود نصبب کرده و با استفاده از زنجیرهای مقاوم، این گیره های نگه دارنده را به قفلی که به زنجیرهای موجود بر روی شاخه درخت متصل شده استفاده کنید.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه