ایرباد های درگی دش (Bragi Dash) در راستای ارتقا و اجرایی کردن درخواست کاربران

0
51

فکر ارائه همکار صوتی Voice Assistant در بسیاری وسایل موجود جهت هرچه راحت کردن زندگی روزمره ما انسان ها برنامه ریز شده است. به همین دلیل است که آسیستان های صوتی در گوشی های هوشمند و ابزار های هوشمند موجود در خانه بسیار به چشم می خورد که بدون نیاز به بلند شدن فرد برای راه اندازی سیستم مربوطه، تنها با دادن فرمان صوتی می توان وسیله مورد نظر را فعال کند. هم اکنون سیستم همیار صوتی گامی فراتر برداشته و هدف خود را بر روی موارد تفریحی متمرکز کرده است. آخرین نوآوری در این مورد ایرباد های درگی به چشم می خورد که در راستای همیار صوتی آمازون الکسا به کاربران ارائه داده می شود.

به دلیل ویژگی های محبوبیت و کارآمد، کمپانی تولید ایرباد نیز تصمیم گرفته است که مسیری همانند الکسا آمازون را طی کند که تا پایان امسال آماده فروش خواهد شد. داده های مربوط به ارائه سیستم جدید در طی نمایشگاه IFA امروز مشخص شده است. اوکتوبر سال ۲۰۱۷ این سیستم را می توان در انگلستان و آلمان خریداری کرد. از آنجاییکه ایرباد های مربوطه اولین سیستم هایی نمی باشند که در راستای همیار صوتی الکسا برنامه ریزی شده اند، هنوز ویژگی هایی بوده که آنها را از دیگر محصولات متمایز کرده است و آن ارائه قابلیت فعالیت بی سیمی بوده که در راستای این مدل از سیستم ها به چشم می خورد.

ایرباد های درگی الکسا (Alexa powered Bragi Dash earbuds)

از اصلی ترین ویژگی هایی که محبوبیت ایرباد های را افزایش می دهد، عدم نیاز به نمونه های جدید و تنها اجرایی کردن ویژگی های ارتقا یافته جهت استفاده از موارد ارتقا داده شده می باشد. تنها کاری که نیاز است، آپدیت کردن اپلیکیشن برگی و اتصال آن به حساب کاربری در آمازون می باشد. تمامی ایرباد ها دارای میکروفون جاسازی شده می باشند که با دو نمونه سیری و همیار گوگل در همان ابتدا به بازار عرضه شده اند. تنها ویژگی منفی در این راستا قابلیت استفاده از همیار های صوتی با به کار گیری گوشی هوشمند می باشد با توجه به آمازون الکسا، ویژگی مربوطه به عنوان قسمتی از خود ایرباد ها به شمار رود.

تنها موردی که در راستای این ارتقا می تواند کمی ناراحت کننده باشد، عدم امکان فعال سازی ویژگی های جدید تنها با استفاده از کلمه مربوطه می باشد. برای اجرایی کردن سیستم، کاربران نیاز دارند منو ۴D را در اپلیکیشن اورجینال انتخاب کنند. بعد از راه اندازی، حسگر حرکت به کاربران این اجازه را می دهد تا در بین گزینه ها حرکت کند. هر فردی قادر است که به راحتی با چرخاندن سر به چپ و راست به راحتی آن را حرکت دهد. این شیوه نه تنها برای انتخاب آهنگ بلکه برای اجرایی کردن تمامی ویژگی های آمازون الکسا مناسب خواهد بود.

 

افزودن دیدگاه