ایسر هولو۳۶۰ دوربینی بوده که با قابلیت تصویربرداری ۳۶۰ درجه می تواند بهترین تصویر را به شما ارائه دهد

0
34

تکنولوژی یکی از رشته هایی بوده که در هر لحظه پیشرفت های قابل ملاحظه ای را تعریف می کند. به دلیل بالا بودن رقابت، کمپانی ها نیاز دارند تمام تلاش خود را کرده تا همواره حرفی برای گفتن داشته باشند چراکه تمامی کاربران به دنبال گجت هایی می باشند که بتوانند زندگی آنها را راحت تر کرده و در نتیجه به روز باشند. ایسر از جمله مواردی بوده که در راستای ارتقا در نظر دارد تا محصولی کاملا مناسب برای کاربران ارائه دهد. پیشرفتی که در مورد این کمپانی به چشم می خورد مربوط به دوربین ایسر هولو۳۶۰ می باشد که می تواند با چرخش ۳۶۰ درجه ای تصویری کل از محیط اطراف را در اختیار کاربر قرار دهد. طراحان این دوربین بر این باورند که محصول جدید به راحتی می تواند با نمونه GoPro رقابت کند.

البته این مورد را باید خاطر نشان کرد که کمپانی ایسر تا مدت ها پیش نتوانسته تا قدرت رقابت در بین رقیبان خود را داشته باشد و به همین دلیل است که با معرفی این دوربین در نظر دارد دوباره نام خود را در بازار تکنولنوژی مطرح کند. کمپانی مربوطه دوربین خود را در نمایشگاه IFA Trade که در برلین برگزار شده بود به همگان معرفی کرد و در راستای پشتیبانی LTE می تواند راحتی کاربران را فراهم کند.

ایسر هوهو۳۶۰ تنها به منظور یک دوربین به کار گرفته نمی شود بلکه می توان به راحتی از آن به عنوان دوربین، ادیتور و همچنین اشتراک گذاری تصویر کلی از محیط اطراف استفاده کرد. قابلیت ضبط ویدئو های ۴K و تصاویر ۶٫۹K برای هرچه با کیفیت کردن تصاویر مربوطه ارائه شده است. از آنجاییکه دوربین تشابه بسیاری با گوشی همراه دارد، پردازنده موبایل به نام کوالکوم اسنپدراگون ۶۲۵ Qualcomm Snapdragon نیز در آن جاسازی شده است. این به کاربران امکان ضبط ویدئو ها را در بازه زمانی بسیار کم می دهد. نرم افزاری که در این سیستم نصب شده است با نام Android Nougat شناخته می شود که امکان ادیت تصاویر را به راحتی برای افراد فراهم می کند. دوربین دیگری که به همراه ایسر هولو۳۶۰ وارد بازار می شود با نام ویژن۳۶۰ شناخته می شود. دوربینی که برای نصب در درون ماشین طراحی شده است و با دو دوربین می تواند تمامی تصاویر اطراف ماشین را با کیفیت ۴K ضبط کند. به هنگام تصادف دوربین قادر است تا صحنه را فیلم برداری کرده و با ذخیره آن در Cloud بتواند به عنوان سندی ویدئو مربوطه را نگهداری کند. ایسر هولو۳۶۰ در ماه نوامبر با قیمت ۴۲۹ دلار در آمریکا به فروش خواهد رسید. قاب ضد آب نیز جزء آکسسوآری می باشد که به همراه این دوربین به فروش می رسد. اطلاعات مربوط به دوربین ویژن۳۶۰ هنوز ارائه نشده است.

افزودن دیدگاه