با توجه به بررس های اخیر حساسیت در خوردن خوراکی های سالم و دوری از هر نوع تنقلات می تواند بطوری منفی زندگی اجتماعی شما را تحت تاثیر قرار دهد

0
50

رژیم غذایی کلین Clean Eating به معنی صرف نظر از خوردن مواردی چون گلوتن، شکر فرآوری شده، محصولات به دست آمده از حیوانات و تمامی خوراکی های فرآوری شده می باشد. با توجه به بالا رفتن توجه افراد به خوردن خوراکی های سالم و عدم مصرف مواردی که می توانند سلامتی را مختل کنند مشخص می شود تا چه میزان داشتن رژیم غذایی کلین در بین افراد جامعه تبدیل به موردی اجتناب ناپذیر شده است. اما با توجه به بررسی های اخیر در صورت نداشتن علاقه به صرف نظر از رژیم غذایی سالم، زندگی اجتماعی افراد می تواند مختل شود. اگر نگران پوست و یا وزن خود هستید باید این را بدانید که در برخی موارد باید تمامی باور های خود را کنار گذاشته و شروع به خوردن خوراکی های خوشمزه ای کنید که به هنگام بیرون رفتن با دوستان خود از آن لذت ببرید.

برای مدتی محققان بررسی هایی در مورد بی اشتهایی عصبی انجام داده اند ولی تاکنون مشخص نشده است که آیا رابطه ای بین این بی اشتهایی و انتخاب رژیم غذایی کلین وجود دارد یا نه، که در راستای اهمیت این موضوع داده هایی به دست آمده است که می تواند رابطه بین این دو متغییر را بازگو کند. برای رسیدن به نتایج مربوطه دو محقق به نام های نوین (Suzanne M. Nevin) و وارتانیان (Lenny R. Vartanian) از چندین داوطلب خواستند تا نظر خود را در مورد افراد بر اساس رژیم غذایی آنها و در نتیجه تمایل خود به برقراری دوستی با آنها را بیان کنند. در نهایت بررسی ها مشخص شد افرادی که رژیم غذایی کلین با حساسیت بالای مصرف خوراکی های سالم را دنبال می کنند در بین داوطلبان از محبوبیت کم تری برخوردار می باشند.

نوین و وارتانیان به این نتیجه رسیده اند که زندگی اجتماعی فرد می تواند رابطه مستقیمی به رژیم غذایی و سلیقه افراد به مصرف خوراکی های متنوع داشته باشد.

افزودن دیدگاه