گل های آپارتمانی یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد هوای مطلوب در خانه شما:

Love is the flower you've got to left grow

0
121
گل های آپارتمانی یکی از بهترین گزینه ها برای دکوراسیون داخلی

“گل های آپارتمانی بهترین گیاهان انتخابی برای ایجاد هوای مطلوب در خانه شما”

همیشه این انتخاب برای شما وجود دارد که با در نظر گرفتن گل های زیبا و متنوع فضای داخل خانه خود را زیبا تر و قابل توجه تر در قبل نگه دارید. این گیاهان رنگارنگ نه تنها با داشتن جنبه ی تزیینی اتاق نشیمن شما را آرامش بخش تر و زیبا تر میکنند، بلکه قابلیت این را نیز دارند که هوای آلوده داخل خانه را تصفیه، تمیز تر و پاک نگه دارند.  گل ها همیشه به عنوان یک منبع انرژی که باعث ایجاد حسی مثبت گرایانه در میان اعضای خانواده میشوند در نظر گرفته شده اند که در طی آن یکی از عناصر مهم خوش شانسی در خانه ها نیز به شمار میروند. در میان این تعداد تنوع از گل های آپارتمانی، گل هایی نظیر زبان مادر شوهر و نیز گل میمونی وجود دارند که میتوانند سلامتی شما را به همراه داشته باشند. این گیاهان تزیینی شگف آور بیشتر برای خاصیت پاکسازی خود شناخته شده اند. علاوه بر زیبایی، این گل ها که در طی تزیین و تنوع در فضاهای داخلی استفاده میشوند قادر به بالا بردن میزان زیبایی، افسونی و افزایش تمیزی و پاکی را برای شما به ارمغان بیاورند. که البته این به آن معنی نیست که فضای داخلی خانه را بابد با گل های متنوع و زیاد پر کنید، بلکه شما میتوانید با در نظر گرفتن تنها یک یا دو گلدان در بخش های نشیمن خانه خود استفاده کنید. در ادامه تعدادی از گل هایی که خاصیت پاک سازی بالایی دارند برای شما پیشنهاد شده:

?گربر دیزی 

این گیاه میتواند بهترین گزینه از گل های آپارتمانی برای تصفیه فضای داخل با تولید گازهایی در طی  خانه که در طی روند اسمز را به دنبال داشته باشد. این گل میتواند به عنوان بهترین انتخاب برای شما وقتی که مشغول کارهای مربوط به خشک کردن لباس هایتان هستید در نظر گرفته شود چرا که با تولید تری کلرواتیلن (trichloroethylene) روند خشک شدن لباس ها را بالا ببرد.

?آگلونما

این گیاه نیز به عنوان بهترین انتخاب برای افرادی در نظر گرفته شده که علاقه و وقت زیادی برای انجام کارهای باغبانی و نگه داری از گل هایشان را ندارند. یکی از بهترین ویژگی های این گیاه این است که با قرار گرفتن در سایه و کاهش میزان آب سرعت رشد آن افزایش پیدا میکند. برای داشتن هوای تازه انتخاب این نمونه گیاه از مجموع گل های آپارتمانی را به شما توصیه میکنیم.

?مارگیناتا

این گل به عنوان یکی از زیباترین انواع گیاهان در دنیا شناخته شده است. برگ های شفاف، نازک و ته سرخ این گل دکوراسیون خانه شما را بسیار زیباتر خواهد کرد. رشد مارگیناتا بسیار کم است. اما بر خلاف اندازه کوچکشان قابلیت بالایی برای از بین بردن سموم موجود در هوا را دارند. به خاطر راشته باشید که اگر سگ خانگی دارید از قرار دادن این گل در اطراف آن ها جلوگیری کنید چرا که برای این نوع از حیوانات وجود این گل  به دلیل سمی بودنش خطرناک خواهد بود.

?آزالیا

این گیاه نیز به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای پاکسازی فضای داخل خانه شما در نظر گرفته شده است. این گل قابلیت کاهش مواد موجود مضر در مواد مورد استفاده برای صیقل دادن به تخته های چندلا که در کف خانه از آن ها استفاده میشود و همچنین عایق فوم مورد استفاده قرار میگیرد.

?گل داودی

این گیاه به دلیل دارا بودن قدرت جذب بالای بنزن (benzene) در مقایسه با دیگر گل های آپارتمانی که در مواد پاک کننده و شوینده ها و وسایل پلاستیکی از آنها استفاده میشوند را داراست. اما به یاد داشته باشبد که این گل را به دلیل نیاز آن به نور آفتاب کنار پنجره نگه دارید.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه