جک دنیلز (Jack Daniel’s) در مسیر تولید قهوه ای متفاوت

0
918
جک دنیلز بعد از ویسکی به دنبال تولید قهوه

“جک دنیلز (Jack Daniel’s) در مسیر تولید قهوه ای متفاوت، طعمی خاص از ویسکی تنسی”

قهوه ایرلندی به عنوان یک نوشیدنی سنگین و خوش آیند در بین مردم شناخته شده است، اما اگر به دنبال طعمی غلیظ به همراه مزه نوشیدنی بربون هستید، ولی تاثیرات بعد از نوشیدن قوه که باعث سر گیجی، منگی ناشی از میزان بالای کافئین در قهوه میباشد را ترجیح نمیدهید، پس بهترین انتخاب قهوه جک دنیلز که به تازگی به فروش رسیده و دارای طعم ویسکس تنسی (Tennessee Whiskey) میباشد را امتحان کنید.

این نوشدنی بدون الکل به عنوان محصول ۱۰۰% عربی شناخته که به طور نیمه تفت داده شده به همراه داشتن (Old No.7) به تولید میرسد. به گفته چارلی نومن (Charlie Newmanl) مدیر/مالک و استاد تفت قهوه در (World of Coffee): “ما تلاش داریم تا بهترین طعم قهوه همراه با عطر جک دنیلز را تولید کنیم. ما حساسیت بالا به همراه غرور در تولیدات قهوه که به دنبال تولیدشان هستیم را داشته و اکنون میدانیم که قهوه جک دنیلز بین تمامی قهوه های موجود یک استثنا تلقی میشود.”

قهوه جک دنیلزدر ابتدا به صورت تفاله قهوه، هم به طور معمولی به همراه شیر و شکر کم (regular) و هم بدون کافئین در مرکز قوه جک دنیلز، قبل از وارد شدن و شروع فروش در بازار آمریکا به صورت سراسری، فروخته خواهد شد.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه