به گفته دولت دانشگاه های باید به عنوان مراکز فعالیت در راستای بهبود و پیشرفت شناخته شوند

انسان های تحصیل کرده و قشر با فرهنگ و قوی جامعه وظیفه دارند تا زمینه ها و نطقه ضعف ها را از میان برداشته و به نوعی مثبت از تمامی شرایط پیش آمده استفاده کنند

0
19
به گفته دولت دانشگاه های باید به عنوان مراکز فعالیت در راستای بهبود و پیشرفت شناخته شوند

“دانشگاه یکی از اصلی ترین موقعیت های زندگی هر فردی می باشد که علاوه بر تدریس هرچه بهتر جهت با سواد سازی افراد، باید به عنوان مرکزی جهت فرهنگ سازی نیز شناخته شود”

در راستای گفته های فرماندار آروناچ پراداش آشاریا (P B Acharya)، دانشگاه ها نه تنها باید به عنوان مراکز آموزشی به شمار بروند، بلکه باید شرایطی در راستای ایجاد مراکزی برای بهبود و پیشرفت نیز در نظر گرفته شوند. در طی نشست مربوط به برنامه بیزینسی سال ۲۰۱۷ کشور هند در گواهاتی (Guwahati)، وی اظهار داشت دانشگاه نه تنها وظیفه دارد انسان هایی با سواد تحویل جامعه دهد بلکه باید به عنوان مرکزی در نظر گرفته شود که فرهنگ را نیز بین انسان ها ترویج داده و همواره شهروندانی باسواد، بافرهنگی، وطن پرست، ماهر و مفید را وارد دنیای کار کند.

دانشگاه و تمامی افرادی که به عنوان کارمندان مشغول به کار می باشند باید اطلاعات کافی از نحوه بهره برداری از پتانسیل موجود در منطقه و ایجاد دارایی ها در راستای منابع طبیعی داشته باشند. علاوه بر تأکید های صورت گرفته در زمینه کلاس های آموزشی مربوطه در طی مدت مشخص دانشگاه، فرماندار خاطر نشان کرد که بعد از اتمام دوره تحصیلی باید شرایط استخدامی نیز بلافاصله برای تمام دانشجویان فراهم شود.

با در نظر گرفتن شمال شرق به عنوان یک از اصلی ترین مناطق کشور هند، آشاریا خاطر نشان کرد این منطقه تا چه میزان دارای منابع و پتانسیل ها فراوان از لحاظ آب، برق، زمین، جنگل، نفت و مواد معدنی غنی می باشد. تنها کاری که نیاز است انجام بگیرد این می باشد که به نوعی انسان های این منطقه را از جنبه های دانش و فرهنگ آماده ساخته تا از این طریق بتوان بلافاصله بعد از اتمام دوره تحصیلی برای تمام دانشجویان شغلی مناسب فراهم کرد.

در راستای تأکید بر طرح های حمایت متمرکز و فراهم آوردن آنها برای اقشار رده پایین جامعه، فرماندار از سویی دیگر خواستار تأمین برنامه های رفاهی برای این افراد نیز بوده است. هم اکنون برنامه و پروژه های رفاهی بسیاری برای سهامداران فعال در زمینه های مختلفی چون، باغبانی و کشاورزی وجود دارد و این درحالی است که قشر دیگر جامعه از جمله کشاورزان، کارآفرینان و سایر ذی نفع از این مورد بی خبر می باشند.

انسان های تحصیل کرده و قشر با فرهنگ و قوی جامعه وظیفه دارند تا زمینه ها و نطقه ضعف ها را از میان برداشته و به نوعی مثبت از تمامی شرایط پیش آمده استفاده کنند. این مورد هم اکنون از طرف مرکز کشاورزی و توسعه روستایی در راستای اتاق های بازرگانی و صنعت هند در حال برنامه ریزی می باشد.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه