دلایلی که چرا استفاده از رنگ آبی برای خانه گزینه بسیار خوبی محسوب می شود

تنها در نظر گرفتن نمونه ها و طرح هایی از این رنگ می تواند تغییرات زیادی را به وجود بیاورد

0
66
دلایلی که چرا استفاده از رنگ آبی برای خانه گزینه بسیار خوبی محسوب می شود

“آبی رنگی است که اگر به همراه رنگ های متناسب به کار برود، می تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه ها جهت تغییرات جذاب در خانه شما به شمار آید”

رنگ آبی مناسب-آسمانی و یا دریا-می تواند به عنوان یکی از رنگ های مناسبی به شمار رفته که با استفاده از آن دکوراسیون جالب به همراه ترکیب رنگ های مشخصی را می توان به ارمغان آورد.

در نظر گرفتن لوازم جانبی و دکوراسیون بافته شده به این رنگ می تواند گرمی خاصی را در محیط خانه شما به وجود بیاورد. به گفته سایکز (Mark D. Sikes)، نویسنده Beautiful: “همواره یک تعامل و ارتباط نیرو بخش بسیار خوبی بین این رنگ و سفید وجود دارد، که با در نظر گرفتن وسایل طبیعی و پارچه های استفاده شده در خانه های روستایی شکل، می تواند ترکیب بسیار خوبی برای خانه شما به شمار بیاید.

این رنگ در صورت استفاده در اتاق خواب می تواند رونق و زیبایی خاصی را به ارمغان بیاورد. در نظر گرفتن پارچه ای آبی رنگ بر روی قسمت فوقانی تخت به همراه طرحی راه راه بر روی کاناپه کنار تخت با نوار آبی رنگ و بالش های به سبک vintage و لحافی با بلوک های چاپ شده و طرح هایی مشخص می تواند نمونه خوبی از اتاق خواب آبی رنگ برای شما به شمار آید.

تنها در نظر گرفتن نمونه ها و طرح هایی از این رنگ می تواند تغییرات زیادی را به وجود بیاورد. انتخاب بالشتک های روی صندلی آشپزخانه به همراه دیوارهای آبی کم رنگ و قرار دادن چند گیاه تزیینی در اینجا به شما پیشنهاد داده می شود. می توان به همراه رنگ مربوطه و سفید از رنگ مشکی نیز تا میزانی استفاده کرد. با این حال محیط زندگی شما حال و هوای کلاسیکی را به خود خواهد گرفت.

سرامیک های آبی به اتاق جذابیتی خاصی را خواهد بخشید. می توان از چند سرامیک در کنار هم جهت دادن طرحی خاص به کف زمین استفاده کرد. این رنگ همچنین حس تمیزی را برای شما به امغان می آورد. قرار دادن دری به رنگ آبی کم رنگ و کاغذ دیواری های آبی را می توان در اتاق اتو خانه مورد استفاده قرار داد. طراحان همچنین از هاله هایی به به این رنگ استفاده می کنند تا حسی آرامش بخش را در خانه به وجود بیاورند. رنگ شیری کلاسیک با ترکیبی از رنگ آبی متمایل به سبز در کنار هم بسیار زیبا به نظر می رسند.

تغییر دادن وسایل تزیینی ساده و کوچک مثل یک گلدان، مجسمه، بالش ها به آبی می توانند بدون نیاز به هزینه و وقت زیادی، استفاده از این رنگ را برای شما فراهم کنند.

 

دیوارهایی به رنگ آبی را می توان برای قسمت های تاریک خانه مورد استفاده قرار داد بطوریکه با رنگ کردن دیوارها، مکان های تاریک را روشن تر می توان جلوه داد. کابینت ها و دیوارهای به این رنگ به همراه یک سینک ظرفشویی سفید ترکیب خوبی برای طراحی آشپزخانه به شمار می رود.

رنگ آبی همواره می تواند حس در طبیعت بودن را برای شما به وجود بیاورد. این رنگ نشانه باران، دریا، آسمان، می باشد که به همراه سفید آرامش را در محیط شما به وجود می آورد. اگر فردی هستید که همواره از تغییر رنگ خانه هراس دارید؛ بطوریکه قرمز بسیار جیغ، زرد بسیار روشن، نارنجی بسیار اذیت کننده به نظر می رسند، به شما توصیه می شود تا بدون دلواپسی آبی را جهت به وجود آوردن تغییرات محیط خانه خود انتخاب کنید.

اگر از این رنگ در حمام و یا دستشویی خود استفاده کنید، صبح را می توانید بسیار سرحال آغاز کنید. در نظر گرفتن گل ها ادریسی می توانند به عنوان جایگزین به شما معرفی شوند.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه