بهار خود را با در نظر گرفتن تغییرات جزئی و طراحی های ساده در زمینه دکوراسیون شروع کنید

زمان یک ساعت به جلو کشیده شده و این بهترین بهانه بوده تا بتوان از روز های بلند و آرامش بخش فصل بهار به خوبی استفاده کرده و اتمسفر متفاوتی را در خانه به ارمغان آورد

0
54
بهار خود را با در نظر گرفتن تغییرات جزئی و طراحی های ساده در زمینه دکوراسیون شروع کنید

“دکوراسیون بهاری یکی از کار هایی است که با رسیدن فصلی نو به تمامی افراد توصیه می شود. فصل بهار نیز همانند فصل زمستان نیازمند تغییراتی در خانه می باشد که در ادامه به آنها می پردازیم”

دکوراسیون بهاری و تمیز کردن خانه با به همراه تغییراتی در دکوراسیون همیشه جذاب می باشد. برخی از اقدامات جزئی و تغییر دکوراسیون هایی وجود دارد که در عین ساده بودن می توانند فضای خانه شما را کاملا تغییر داده و روحیه ای شاداب را برای شما به ارمغان بیاورند. فصل بهار به معنی بلند شدن روز و افزایش نور آفتاب در خانه می باشد بنابراین توصیه می شود به عنوان اولین مورد با انجام اقداماتی نور را جهت راحتی در خانه تا میزانی کاهش داد.  

زمان یک ساعت به جلو کشیده شده و این بهترین بهانه بوده تا بتوان از روز های بلند و آرامش بخش فصل بهار به خوبی استفاده کرده و اتمسفر متفاوتی را در خانه به ارمغان آورد.

گوشه و کنار خانه را بررسی کرده و با گرد گیری از شر وسایل قدمی و به درد نخور خود خلاص شوید

دکوراسیون بهاری بهترین زمان برای تازگی و تمیز کردن خانه می باشد. لباس ها، بوت و پتو ها و تمامی وسایل زمستانی خود را از میان برداشته و فضا را کاملا خلوت و آمده دکوراسیون مربوط به فصل جدید کنید. یک کمپانی سوئدی نمونه ای از قفسه های جمع و جور و قابل استفاده ای را ترتیب داده تا از این طریق بتوان با نصب کمد هایی کوچک بر روی دیوار هم از وسایل مربوط به فصل زمستان خلاص شده و هم از قسمت بالای آن به عنوان قفسه کتاب بهره برد. قرار دادن کمد های ساده بر روی دیوار اتاق نشیمن و یا آشپزخاه می تواند در عین زیبایی به شما کمک کند تا به راحتی بتوانید وسایل زشت و به درد نخور خود را انبار کنید.

 از پرده هایی با الگو مشکی رنگ استفاده کنید

شب های طولانی تر و روز های روشن تر می توانند برنامه خواب شما را تحت تاثیر قرار دهند. برای تضمین خوابی خوب و آرامش بخش در طول شب پرده های خود را با انواع تیره تر عوض کنید تا از این طریق بتواندی نور خانه را کنترل کرده و تا میزانی تاریک را جهت استراحت هرچه بهتر از ساعات خواب شبانه افزایش داده باشید. در انتخاب پرده ها به نوع پارچه نیز توجه داشته باشید با توجه به گفته ها و پیشنهادات دوبریج (Gareth Durbridge)، طراح ارشد وبسایت www.curtains.com جنس کتان را به عنوان جنس پارچه پرده خانه انتخاب کنید. “کتان پارچه ای سبک بوده و در مقایسه با انواع دست ساز عایق بهتری به حساب می آید. همچنین این نوع پارچه می تواند دمای اتاق را تا میزان چشم گیری پایین نگه داشته و به عنوان انواع مناسبی برای افرادی به شما می رود که عادت داردند پنجره های خود را در طول فصل تابستان بطور پیوسته باز و بسته کنند.”

آباژور ها و وسایل روشنایی خود را جهت تغییر در میزان نور خانه عوض کنید

وسیل روشنایی همیشه به عنوان نمونه هایی قابل استفاده به شما نمی روند بطوریکه با آمدن فصل بهار اهالی خانه به ندرت به سراغ چراغ ها رفته و معمولا آنها را به دلیل افزایش نور دریافتی در طول روز خاموش نگه می دارند. بنابراین چیزی که در اینجا مهم است عوض کردن آباژور ها و لوستر ها با نمونه های تزئینی می باشد. متخصصان VITA Copenhagen می دانند نوری که برای هر اتاقی نیاز است باید کاملا متفاوت از دیگر قسمت های خانه باشد. لوستری که در قسمت وسط سقف اتاق نشیمن نصب می شود به عنوان نمونه اصلی به شمار می رود. دقیقا شبیه به یک تکه بزرگ جواهر، این لوستر می تواند به عنوان یکی از عناصری به شما رود که کاملا فضای اتاق نشیمن را تغییر می دهد. به توجه به گفته های کریسدنسن (Søren Ravn Christensen)، طراح ارشد VITA Copenhagen، زمانی که در نظر دارید تا این لوستر را تهیه کنید، به یاد داشته باشید که در رنگ، شکل و اندازه آن دقت کنید و این را بدانید که هر لوستری یکی از اصلی ترین قسمت ها به شمار می رود که می تواند نظر هر فردی را در همان لحظه ورود به خود جلب کند.

سرویس خواب خود را نو کنید

با توجه به دکوراسیون بهاری هر طراح دکوراسیون خانه ای معتقد است که با آمدن فصلی جدید سرویس خواب را نیز باید متناسب با آن عوض کرد. با توجه به فصل بهار نمونه هایی به شما پیشنهاد داده شده که با الگو هایی از گل و رنگ های شاد شادابی را برای شما به ارمغان بیاورند. استفاده از پارچه های نرم و سبک به دلیل گرم تر شدن هوا به شما توصیه می شود.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه