رنگ نواری که برای بسته بندی نان خریداری شده به کار گرفته می شود چه چیزی را به خریداران توضیح می دهد؟

همواره باید توجه کرد که تاریخ درج شده بر روی نان بیشتر از رنگ نوار بسته بندی مهم است

0
41
رنگ نواری که برای بسته بندی نان خریداری شده به کار گرفته می شود چه چیزی را به خریداران توضیح می دهد؟

“نان یکی از اصلی ترین جزء صبحانه ایرانی ها می باشد که با بسته بندی های مختلف و گاها باز به فروش می رسد. در برخی کشورها رنگ نوار بسته بندی اطلاعاتی در مورد روز پخت آن را به خریداران می دهد”

همواره بسیاری از ما در هفته انواع متفاوتی از نان ها را خریداری می کنیم. هم اکنون زمان آن رسیده است بدانید نواری که در بسته بندی نان از آن استفاده می شود چه معنی دارد. این نوار نان شما را برای مدتی تازه نگه می دارد و با رنگی که دارد مورد مهمی را برای شما بازگو می کند، موردی که در راستای روز تولید و پخت در طول هفته باید به آن توجه کرد. این خبر به مدت ها پیش باز می گردد ولی با توجه به انتشار دوبار نوشته هایی از طرف Tasting Table مطلب مربوطه دوباره مورد توجه قرار گرفته شده است. البته این را باید خاطر نشان کرد که تمامی مراکز پخت بدون توجه به رنگ نوار بسته بندی نان های خود را به بازار ارائه می دهند. نواری که می تواند در مورد روز پخت به خریداران اطلاع بدهد. توجه داشته باشید تاریخ تولیدی که بر روی بسته بندی ها درج شده است در مورد شروع فروش محصول خبر می دهد و مختص به روز تولید و یا پخت محصول نمی باشد. نوار مربوطه دو روز در هفته را که به نانوا ها استراحت داده می شود را در نظر نگرفته و در واقع روز یکشنبه و چهارشنبه که در آمریکا به عنوان روز تعطیلی نانوا ها به شمار می رود رنگ مشخصی را به خریداران ارائه نمی دهد.

برای مثال اگر شما روز جمعه نان خود را خریداری می کنید، بسته بندی با نوار قرمز رنگ را انتخاب کنید. تمامی رنگ ها با توجه به حروف الفبا در نظر گرفته می شوند. این مورد می تواند برای مغازه داران در راستای تکمیل و اضافه کردن محصولات جدید مورد به درد بخوری باشد. با توجه به گفته های میکلسون (Barbara Mikkelson)، هیچیک از مغازه داران اجازه ندارند تا بیشتر از یک رنگ را برای یک برند نان در قفسه های خود جای دهند. از آنجاییکه به ظاهر اطلاع از رنگ ها به نوعی جالب می باشد ولی کاربر چندانی ندارد چراکه مغازه داران همواره توجه می کنند تا نان ها را بر اساس تاریخ انقضا در قفسه ها قرار دهند. همواره باید توجه کرد که تاریخ درج شده بر روی نان بیشتر از رنگ نوار بسته بندی مهم است.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه