رنگ های سال ۲۰۱۷، رنگ های گرم محبوب تر از هر سال

بر اساس گفته های متخصصان دکوراسیون داخلی، امسال بیشتر رنگ های تیره، آرامش بخش به همراه استفاده ترکیبی از هاله های رنگی و پس زمینه هایی مورد توجه واقع شده اند

0
27
رنگ های سال ۲۰۱۷ جهت استفاده و رنگ کردن دیوارهای خانه

“رنگ سال عنوانی است که همه ساله کمپانی های سازنده رنگ را درگیر ساخت نمونه های متفاوتی کرده است. نمونه ای از رنگ های سیر، مکمل و گیرا که می توانند به عنوان رنگ سال مورد استفاده قرار بگیرند در ادامه به شما پیشنهاد می شود”

 رنگ های تیره و سیر

کمپانی های سازنده رنگ مواردی را پیشنهاد داده اند که می توان از آنها به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ استفاده کرد که در این بین برخی از آنها بسیار جالب می باشند. بر اساس گفته های متخصصان دکوراسیون داخلی، امسال بیشتر رنگ های تیره، آرامش بخش به همراه استفاده ترکیبی از هاله های رنگی و پس زمینه هایی مورد توجه واقع شده اند. رنگ های تیره که دارای پیش زمینه های بیشتری بوده که از این طریق می توان تعادل بین رنگ های گفته شده را فراهم کرد. این هاله های گفته شده حس آرامش بخش و راحتی را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

همیشه استفاده از هاله هایی برای ایجاد تعادل بین نقاط مختلف محیط خانه پیشنهاد داده شده است که استفاده از سفید و یا کرم در آشپزخانه و همچنین با در نظر گرفتن آبی تیره (Navy) می توان به این هدف رسید. نمونه های دیگری از رنگ های آبی برای سال ۲۰۱۷ پیشنهاد شده است که از جمله می توان به نمونه های موجود در کلکسیون ( Behr Midnight Show)، (Sherwin-Williams Anchors Aweigh)، و (Benjamin Moore Gentleman’s Gray) اشاره کرد.

آبی کم رنگ به عنون هاله هایی جهت رنگ بخشیدن به محیط اطراف

آبی همچنان رنگ محبوبی بین افراد شناخته شده است، آبی-طوسی و آبی-سبز نمونه هایی از رنگ سبز هستند که می توانند تعادل را در محیط خانه و بین اشیا موجود به وجود آورند. آبی پررنگ به همراه رنگ پس زمینه طوسی ترکیبی بسیار شیک جهت رنگ بخشیدن به دیوارها و کابینت های خانه شما می باشد. نمونه هایی از رنگ آبی تیره که می توانند به عنوان رنگ سال مورد استفاده قرار بگیرند شامل (Behr Polished Aqua)، ( Benjamin Moore Sea Star)، و (Sherwin-Williams Stardew) می باشد. می توان از این رنگ در این آشپزخانه برای ایجاد فضایی لذت بخش استفاده کرد. در صورت استفاده از آبی پررنگ تر می توان برای ایجاد تعادل بین رنگ های به کار رفته و اشیا از دو یا سه پس زمینه نیز استفاده کرد.

استفاده از رنگ خاکستری گرم

 هیچ تعجبی ندارد که طوسی امسال هم به عنوان رنگ سال بین طراحان داخلی شناخته شده است. رنگ طوسی گرم از سال ۲۰۱۵ بین افراد محبوبیت خاصی را کسب کرده که به گفته کمپانی های رنگ سازی در سال های آینده طوسی تیره تر شده و به عنوان رنگ سال دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

می توان در حمام خود از این رنگ به همراه ترکیبی از رنگ های پیش زمینه گرم و سرد مثل طوسی روشن فرانسوی از کلکسیون .Laine & Layne, The Home Co برای به دست آوردن نوستالژی خاص استفاده کرد. رنگ طوسی دارای خاصیت بسیار مفیدی می باشد چراکه می توان از آن به همراه پس زمینه هایی  از رنگ های متفاوت استفاده کرد. خاکستری موجود در کلکسیون (Sherwin-Williams Popular Gray)، (Behr Close Knit)، و ( Benjamin Moore Wish) نمونه خوبی از این رنگ بوده که با استفاده از پس زمینه های متفاوت ترکیب های خوبی را به دست آورد.

رنگ سفید

یکی از بزرگ ترین رنگ های محبوب سال ۲۰۱۶ بوده که همچنان به عنوان یکی از رنگ های محبوب سال مورد استفاده قرار می گیرد. کمپانی های سازنده رنگ در پی تغییری در رنگ سفید بوده به طوریکه با گرم تر کردن این رنگ-تبدیل سفید خالص به سفید متمایل به کرم و شیری-برای استفاده جهت هرچه مدرن تر کردن محیط خانه می باشند. البته باید گفت این تغییری است که برای جذاب تر کردن در مورد تمامی رنگ ها در دست اجرا می باشد.

یکی از نمونه های رنگ سفید زیبا و قابل توجه را می توان در کلکسیون Benjamin Moore White Dove پیدا کرد که می توان از آن برای رنگ کردن دیوارهای اتاق اتو استفاده کرد. سفید کبوتری به دلیل داشتن رنگ میانه-نه سرد و نه گرم-به عنوان یکی از محبوب ترین رنگ ها در وسایل مربوط به رکوراسیون داخلی و کابینت ها بین طراحان به شمار می آید. نمونه های دیگری از رنگ سفید را می توان در کلکسیون Benjamin Moore Cloud Cover  و Dunn-Edwards Historic White پیدا کرد.

مشکی

رنگی که همیشه در تمامی کمپانی های سازنده رنگ دیده شده به عنوان رنگ محبوبی بین همه شناخته شده است. رنگ مشکی دیگر تنها در کابینت ها مورد ایستفاده قرار نمی گیرد بله از مشکی می توان برای زیباتر کردن فضای کوچک و دیوارها نیز استفاده کرد. مشکی و استفاده از پس زمینه هایی زیبا می تواند آرامش و راحتی و ظاهری جذاب را برای شما فراهم کند. به کار بردن نمونه Behr Evening Hush در اتاق خواب و برای زنگ کردن تنها یکی از دیوارهای اتاق گزینه خوبی به شمار می رود. می توان در کلکسیون Dunn-Edwards MacKintosh Midnight، Benjamin Moore Ebony King و Dunn-Edwards MacKintosh Midnight نمونه های خوبی از رنگ مشکی را پیدا کرد.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه