سامسونگ به زودی از نمونه برتر گوشی موبایل خود پرده برداری می کند – Galaxy S8 Plus

Galaxy S8 Plus دارای ظاهری بسیار شیک بوده که به تمامی افرادی حساس به داشتن گوشی های موبایل کاربردی به همراه ظاهری تک می باشند توصیه می شود

0
47
سامسونگ به زودی از نمونه برتر گوشی موبایل خود پرده برداری می کند - Galaxy S8 Plus

“Galaxy S8 Plus نمونه بارزی که در کره جنوبی جانشین بسیاری از تکنولوژی های پیشرفته در گوشی های موبایل خواهد بود”

کمپانی سامسونگ به زودی سری جدید از گوشی های خود به نام Galaxy S8 و S8 plus را وارد بازار کرده تا از این طریق بتواند مثل قبل در صدر جدول از این گوشی های موبایل قرار گیرد. این گوشی دارای صفحه ۶٫۲ اینچی بوده که دارای ویژگی گوشه به گوشه-صفحه های لبه دار در هر دو گوشه-او ال ای دی (OLED) می باشد و با توجه به مدل های قدیمی آن دارای از خمیدگی بیشتری برخوردار است. در دید اول Galaxy S8 plus فاقد هرگونه کلید و دکمه ای بر روی صفحه خود می باشد. این گوشی بر اساس ویژگی های گفته شده ظاهری بسیار زیبا و شیک داشته که خرید آن به تمامی افرادی که حساس به داشتن گوشی های موبایل کاربردی به همراه ظاهری تک می باشند توصیه می شود. ابعاد صفحه Galaxy S8 plus شامل ۱۴۳٫۰۵ میلی متر قطر، ۱۳۱٫۵۸ میلی متر درازا و ۶۴٫۹۴ میلی متر عرض می باشد.

کیفیت تصویر و وضوح – این اثر فوق العاده دارای تصویر (Quad HD Super AMOLED) می باشد. صفحه این گوشی همچنین شامل وضوح تصویر به روز شده k4 بوده. و بر اساس گفته هایی Galaxy S8 Plus دارای سافت کی () بوده-کلیدهای موجود  در گوشی های موبایل و یا هرنوع صفحه کلیدی و قابلیت تعریف شدن از طرف کاربران-تا از این طریق جستجو و کاربرد گوشی های موبایل را بالا می برد.

حسگر اثر انگشت به همراه اسکنر عنبیه (Iris Scanner) – شما می توانید در این گوشی حسگر مخصوص به اثر انگشت را دیده که درست در کنار لنز دوربین قرار گرفته است. همچنین این گوشی شامل اسکنر عنبیه بوده که از این طریق امکان تشخیص صورت کاربر را نیز به این گوشی می دهد.

باتری – مدل اس۸ دارای باتری با ظرفیت mAH 3750 می باشد. همچنین گفته می شود که امکان شارژ گوشی با استفاده از شارژ بدون کابل نیز برای این مدل از گوشی فراهم خواهد شد.

دوربین – احتمال داده می شود که در این گوشی از دو دوربین عقب استفاده شده باشد که یکی از آنها ۱۳ و دیگری ۱۲ مگاپیکسل گزارش شده است. تکنولوژی به کار گرفته در این گوشی بسیار پیشرفته بوده که با حذف ماتی تصویر کبفیت تصویر عالی را برای کاربران فراهم می آورد. برخی از ویژگی های جدید هم با دوتایی کردن دوربین عقب نیز فراهم شده که در زمان شروع فروش این گوشی ها به طور دقیق مشخص خواهد شد.

دستیار شخصی با در نظر گرفتن هوش مصنوعی – کلیدی در قسمت کناری صفحه قرار داده شده که به عنوان دستار کاربر به کار گرفته خواهد شد. این دکمه از طرف کیتلاس (Dag Kittalaus) سازنده هوش مصنوعی سیری (Siri) در مدل آیفون پیشنهاد طراحی شده است. برخی از شایعات به گوش می رسد که با توجه به آنها سامسونگ این هوش مصنوعی را در گوشی های خود Bixby نامیده است.

ویژگی ضدآب و ضد گردوغبار – ویژگی هایی که به میزان پیشرفته در این مدل از گوشی ها دیده خواهد شد. ویژگی ضدآبی با در نظر گرفتن شکل اصلاح شده مثل IP68 در Galaxy S8 plus به کار گرفته شده است.

خداحافظی از هدست جک – درست بر اساس ویژگی به کار رفته در مدل های گوشی اپل، سامسونگ دراین مدل از گوشی خود ار هدست های بدون کابل استفاده کرده است و دیگر نیازی نیست که برای گوش دادن به موزیک سیم بلندی را به دور خود بپیچید.

قیمت – هرچند هنوز نظر نهایی در مورد قیمت این گوشی ها در دست نیست ولی به طور کل قیمت ۹۰۰ دلار برای فروش این گوشی در نظر گرفته شده است.

زمان آغاز فروش گوشی های Galaxy S8 plus – سامسونگ گوشی های پیشرو خود را-اس۸ و اس۸ پلاس-در روز ۲۹ ماه مارس ،ماده فروش کرده که بر اساس گفته ها تاریخ دقیق پرده برداری سامسونگ در همین روز خواهد بود که از ماه آپریل به طور رسمی در بازار به فروش خواهد رسید.

کاهش فروش گوشی های سامسونگ در پی فروش مدل Note 7 فاجعه ای بود که این کمپانی را با ضرر و زیان های بالایی رو به رو کرد. امید بر آن است تا این کمپانی کرده جنونی بتواند با معرفی این مدل از گوشی تکمیل یافته، فروش خود را دوباره از سر بگیرد.

افزودن دیدگاه