عسل: ترکیبی کاملا طبیعی جهت شادابی پوست

محتوای این ترکیب با ویژگی جوان کنندگی پوست، عسل در قدیم به عنوان مفید مورد استفاده قرار می گرفته است و هم اکنون با مطالعات اخیر محققان پیشنهاد داده اند تا عسل را همواره در کیف مخصوص لوازم آرایشی خود قرار دهید

0
59
عسل: ترکیبی کاملا طبیعی جهت شادابی پوست

“عسل به عنوان ترکیب مفید و طبیعی علاوه بر تغییر طعم غذا، می تواند به عنوان اصلی ترین ماده در راستای مرطوب سازی و بهبود پوست مورد استفاده قرار بگیرد”

در زمان های گذشته از عسل به عنوان مرطوب کننده پوست استفاده می کردند، و هم اکنون نیز استفاده از این ترکیب به نوعی دوباره مورد بحث بسیاری افراد که به دنبال زیبایی پوست می باشند شده است؛ با این تفاوت که شما دیگر مجبور نیستید تا این ماده چسبناک را مستقیم بر روی پوست خود بمالید.

مصرف عسل به همراه فرنی، و یا مالیدن آن بر روی تست مورد علاقه خود و یا اضافه کردن این ترکیب خوشمزه داخل چای برای بسیاری حس بسیار خوبی دارد ولی آیا می دانستید عسل برای پوست می تواند بسیار مفید باشد و استفاده از آن بطور چشم گیری پوست را لطیف و مرطوب کند.

محتوای این ترکیب با ویژگی جوان کنندگی پوست، عسل در قدیم به عنوان مفید مورد استفاده قرار می گرفته است و هم اکنون با مطالعات اخیر محققان پیشنهاد داده اند تا عسل را همواره در کیف مخصوص لوازم آرایشی خود قرار دهید.

آنتی اکسیدان و خواص ضد میکروبی، محتوای شیرین موجود در عسل رطوبت را به پوست برگردانده و تمامی رادیکال های آزاد مخرب سلول های پوست را خنثی می کند. با تمامی این گفته این را باید خاطر نشان کرد که شما مجبور نیستید مستقیما این ترکیب چسبناک را بر روی پوست خود اعمال کنید، روش هایی وجود دارد که می توانید به عنوان شیوه ای دیگر استفاده کرده و باز هم از مزایای آن بهره مند شوید.

هم اکنون تعداد بالایی از برند های معروف مربوط به زیبایی پوست و بدن در محصولات خود از این ترکیب معجزه آسا استفاده می کنند که در این میان می توان به براق کننده های لب و روغن مرطوب کننده بعد از حمام اشاره کرد. مورد کلیدی که نیاز است آن را رعایت کنید، خرید محصولاتی بوده که در لیست ترکیبات خود از این ترکیب و مواد تشکیل دهنده دیگری چون روغن زیتون و یا شی-درخت قلم-به عنوان ترکیبات تسکین دهنده و مرطوب کننده نام برده اند.

خبر خوب، شما می توانید ترکیب مخصوص خود را در خانه درست کنید. اولین موردی که باید رعایت کنید این است که عسل با کیفیتی انتخاب کنید چراکه هر نوع عسلی نمی تواند شما را به نتیجه دلخواهتان برساند. بسته به نوع گلی که زنبور های عسل از آنها تغذیه می کنند، نوع عسل نیز می تواند کاملا متفاوت باشد. علاوه بر این همیشه به یاد داشته باشید تا از نوع طبیعی و خالص این ترکیب استفاده کنید. اگر از انتخاب خود مطمئن نمی باشید بهتر است از نوع عسل مانوکا (Manuka) که حاوی بیشترین میزان از خواص ضد باکتریایی می باشد استفاده کنید.

برای شروع کار، صورت خود را با شوینده مناسبی خوب شسته و در حالی که کمی پوست خود را مرطوب نگه داشته اید مقدار کمی از این ترکیب را بر روی پوست خود قرار داده و بعد از گذشت مدت کمی به خوبی با آب عسل را از روی پوست خود پاک کنید.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه