نوجوانی که با فروش جوراب های سفارشی پول زیادی را به جیب می زند

0
31
نوجوانی که با فروش جوراب های سفارشی پول زیادی را به جیب می زند

“جوراب یکی از اصلی ترین پوشیدنی هایی می باشد که با رنگ ها و طرح های متفاوتی فروش بسیار بالایی را دارد. ولی می توان با پرینت الگو هایی متفاوت تا چندین میلیون دلار از فروش جوراب ها درآمد داشت”

داشتن شغلی که بتوان بعد از تمام شدن مدرسه با آن پول جیبی به دست آورد کاری کاملا نرمال است ولی آیا با داشتن سنی بسیار کم و درآمدی ۱ میلیون دلار در راستای فروش جوراب های سفارشی کمی عجیب نیست؟

این میزان درآمد مربوط به پسر ۱۷ ساله به  نام اگرانوف (Brennan Agranoff) می باشد که با تأسیس کمپانی تولید جوراب خود HoopSwagg به عنوان مدیر این تولیدی نیز در نظر گرفته شناخته می شود. او این کا را در حدود چهار سال است انجام می دهد و ایده آغازین او که مربوط به زمان بازی تیم بسکتبال مدرسه می شود را تبدیل به واقعیت و کسب و کار پر درآمد اینترنتی کرده است.

بر اساس CNN Money، او در زمان مشاده بازی بسکتبال متوجه شد که تمامی افراد تیم تنها یک مدل جوراب با برند نایکی را به پا داشته و در نتیجه شاید بتواند با پرینت کردن الگو ها و عکس هایی خاص نمونه جوراب های متفاوت و جذاب تری را پدید آورد و در نهایت پول خوبی را با فروش آنها به همکلاسی های خود به جیب بزند. این کاری است که او هم اکنون مشغول به انجام آن می باشد و در حدود ۲۰۰ طرح متفاوت مثل قیف های بستنی آب شده و حیوانات را بر روی جوراب ها در نظر گرفته که هر جفت را به قیمت ۱۴٫۹۹ دلار می فروشد. این طرز فکر بسیار هوشمندانه ای است چراکه هر فردی دوست دارد الگوی خاص و مخصوص به خود را در هر زمینه ای داشته باشد و جوراب در این مورد به عنوان یکی از بهترین گزینه های در نظر گرفته شده است.

هم اکنون اگرانوف در حدود ۷۰ تا ۱۰۰ سفارش را در هر روز به نقاط مختلف دنیا ارسال می کند و حتی کمپانی رقیب خود یعنی TheSockGame.com را خریداری کرده، به این معنی که با این کار بیشتر از پیش می توانند الگو های متفاوتی را بر روی جوراب های سفارشی پرینت کند.

برای شروع، والدین او در حدود ۳٫۰۰۰ دلار درخواست وام کرده و تا جایی که می توانستند جوراب های ساده سفید را از Dick’s Sporting Goods خریداری کردند تا در ادامه اگرانوف کار خود را بطور جدی آغاز کند.

سال اول شروع، کار بسیار آرام پیش می رفت ولی در نهایت گفته های زیادی در این رابطه در وبسای های اجتماعی و اینترنت به گوش رسید و بعد از این بود که جای وام بسیار زودتر از چیزی که فکرش را می کردند پر شد. والدین این پسر نوجوان بعد از مشاهده موفقیت او تصمیم گرفتند تا گاراژ کوچکی مخصوص کار های اگرانوف تأسیس کرده و با استخدام ۱۷ فرد بطور نیمه وقت کار را بیشتر از پیش جدی تر ادامه دهند. نکته جالب اینجاست که مادر اگرانوف نیز به عنوان کارمند پیش پسر خود مشغول به کار می باشد. بعد از پایان مدرسه اگرانوف علاقه دارد تا تمامی وقت خود را صرف انجام کار خود کرده و در نظر دارد تا کسب و کار خود را در زمینه های خرده فروشی مثل بند کفش، تی شرت و دیگر نمونه ای پارچه ای پیاده کند. او بعد از فارغ التحصیلی می تواند هرچه بیشتر وقت خود را صرف انجام این کار کند. او هم اکنون در نظر دارد تا شش ماه زودتر درس خود را به پایان برساند، هرچند هم اکنون تمام وقت به مدرسه رفته و بعد از ساعاتی استراحت کار های مربوط به بیزینس خود را انجام می دهد.

او نمونه ای از کودکان کارآفرین و موفق در نظر گرفته شده بطوریکه ایده های بیزینسی از همان دوران کودکی در ذهن او نقش بسته چراکه در ۸ سالگی نیز به کسب و کار علاقه داشته و همواره به فروش محصولات در eBay مشغول بوده است.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه