متخصصان فنگ شو باور دارند این طراحی دکوراسیون می تواند خواب شما را مختل کند

علاوه بر فضاسازی و در نظر گرفتن مکان اشیا، طرحی که برای اتاق خود انتخاب می کنید نیز می تواند به میزان قابل توجهی خواب شما را تحت تأثیر قرار دهد

0
41
متخصصان فنگ شو باور دارند این طراحی دکوراسیون می تواند خواب شما را مختل کند

“فنگ شو به معنی فلسفه باد و آب شیوه های جدید دکوراسیون را ارائه داده است که با اعمال آنها می توان همواره حسی خوبی را در خانه در راستای قرار گیری هرچه مناسب تر اشیاء احساس کرد” 

با توجه به باور متخصصان فلسفه فنگ شو (Feng Shui)، طرح های اشیایی که در خانه وجود دارد می تواند درجه انرژی شما را تحت تأثیر قرار دهد.

آیا فردی هستید که به هنگام خواب احساس آرامش نکرده و با فرا رسیدن شب تمام انرژی خود را از دست می دهید؟ این را باید بدانید که طرح روتختی و شیوه دکوراسیون اتاق شما می تواند دلیل این بی حوصلگی باشد. با توجه به نوشته های منتشر شده در وبسایت مربوط به سبک زندگی My Domaine، سرانو (Laura Cerrano) باور دارد چه شما به این فلسفه اعتقاد داشته و چه نداشته باشید، فنگ شو قادر است خواب و بطور کل سلامتی شما را تحت تأثیر قرار دهد. که به همین دلیل است با در نظر نگرفتن برخی ویژگی های مربوط به طراحی خواب شما می تواند بطور کامل مختل شود.

با توجه به گفته های سرانو، اولین موردی که باید در این رابطه مد نظر داشته باشید این است که در هر دو طرف تخت خواب خود فضای مساوی در نظر بگیرید و از قرار دادن تخت به گوشه اتاق و کنار دیوار خودداری کنید. البته این کار شاید در اتاق هایی که فضای کوچکی داشته اند ممکن نباشد ولی در نظر گرفتن فضایی یکسان در هر دو طرف تخت تا جای ممکن می تواند حس آرامش بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد.

بعد از تقسیم مناسب فضا پیشنهاد می شود از دو میز کوچک به همراه آباژور های یکسان استفاده کنید تا ویژگی بالانس را هرچه بیشتر برای خود و همسرتان به وجود آورده باشید. اما علاوه بر فضاسازی و در نظر گرفتن مکان اشیا، طرحی که برای اتاق خود انتخاب می کنید نیز می تواند به میزان قابل توجهی خواب شما را تحت تأثیر قرار دهد.

برای انجام این کار، سرانو پیشنهاد می کند تا رنگ و طرح در اتاق خود را در نظر بگیرید اما به یاد داشته باشید بطور کامل یکنواختی رنگ در و روتختی را ادامه ندهید. “این ویژگی به ساکنین کمک می کند تا بطور دقیق و کامل موقعیت را زیر نظر داشته و درک کنند چه انسان ها و موقعیت هایی وارد زندگی آنها می شود.”  

همین شیوه در مورد حمام نیز سازگار می باشد. اگر دز اتاق شما حمام مخصوصی تعبیه شده است، در این صورت سعی داشته باشید تا جای ممکن از هم ترازی تخت خواب با این فضا جلوگیری کنید تا از این طریق انرژی خود را به نوعی هدر نداده باشید، چراکه در غیر این صورت باور می شود با این طراحی و دکوراسیون انرژی به نوعی منفی تخلیه می شود.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه