فیس بوک مدیریت آکیولوس ریف (Oculus) را برای تولید دستکش های وی آر به دست گرفت

دستکش های وی آر به نظر جمع و جور و سبک می رسند به طوریکه خریدار با پوشیدن آنها احساس راحتی کرده و به طور کاملا راحت بتواند از آنها استفاده کند

0
37
فیس بوک مدیریت آکیولوس ریف را برای تولید دستکش های وی آر به دست گرفت

دستکش های وی آر هدف بعدی کمپانی فیس بوک جهت به وجود آوردن تجربه ای خاص در طی ارتباط دنیای مجازی با واقعیت”

اخیرا زاکربرگ (Mark Zuckerberg) از آزمایشگاه اختصاصی خود به نام (Oculus Research Lab) دیدن کرده تا وب سایت فیس بوک را از این طریق وارد فاز جدید از تکنولوژی-تولید دستکش های وی آر (VR Gloves)-کند. این کمپانی با انتشار عکس هایی از شکل اولیه فن آوری هایی که به زودی برای فروش وارد بازار خواهد شد را به اشتراک گذاشته و نوشته ها و دیدهای جدیدی نسبت به دنیای واقعی افزوده (Augmented Reality) و واقعیت مجازی (Virtual Reality) که وابسته به تکنولوژی روز می باشند را به دنیا معرفی کرده است.

آزمایشگاه تحقیقاتی متعلق به کمپانی فیس بوک آکیولوس که در شهر ردموند واشینگتون قرار دارد، توسط برش (Michael Abrash)، کارشناس بازی اداره می شود. پیشنهاد جدید فیس بوک هم اکنون بر روی پروژه به نسبت ناموفق از هدست ها و کنترول های لمسی آکیولوس ریف، جهت ایجاد تجربه ای باور نکردنی از تصویر و حرکت، متمرکز است.

دستکش های وی آر آکیولوس ریف

همانطوری که در برخی از تصاویر منتشر شده  زاکربرگ در وب سایت فیس بوک دیده می شود، شاید نوع جدیدی از تکنولوژِی مربوط به دستکش های وی آر را در زمانی بسیار کم شاهد خواهیم بود. این کمپانی در پی تولید دستکش هایی با قابلیت های متفاوت چون: پخش موزیک، تایپ کلمات، نقاشی، و تمامی کارهایی که با استفاده از دنیای مجازی قابل اجرا می باشد را در نظر گرفته است. این در حالی است که تمامی کارهای گفته شده ارتباط نزدیکی با واقعیت خواهند داشت چراکه شما به عنوان خریدار تجربه ای واقعی را در خود و در طی استفاده از این تکنولوژِ جدید خواهید دید.

برای آزمایش نمونه اولیه دستکش های وی آر (VR Gloves)، شروع کار با در نظر گرفتن دوربین اوپتی ترک ۱۷W انجام گرفته است. این دوربین بسیار گران با قیمت متوسط ۳،۴۹۹ دلار دارای قابلیت وسعت دید ۷۰ درجه، قدرت گرفتن ۳۶۰ تصویر در هر ثانیه، شیشه لنز ۶ میلی متری و در نهایت قدرت وضوح ۱۰۸۸*۱۶۶۴ می باشد.

 زاکربرگ همیشه علاقه بسیاری به پیشرفت دنیای مجازی و واقعیت افزوده را از خود نشان داده است. این کمپانی وب سایت اجتماعی هم اکنون در پی ساخت آزمایشگاهی، با قابلیت فیلتر کردن ترکیبات ریز و به طور کل نانوذرات برای تولید محصولی قابل دسترس در اتاقی خلا و تمیز جهت افزایش کارایی نور و لنزها، می باشد.

دستکش های وی آر به نظر جمع و جور و سبک می رسند به طوریکه خریدار با پوشیدن آنها احساس راحتی کرده و به طور کاملا راحت بتواند از آنها استفاده کند. این دستکش ها می توانند در کنار آکیولوس ریف مورد استفاده قرار گیرند. کمپانی آکیولوس در حال ادامه کار خود در کنار (Pebble’s Interface) می باشد به طوری که با این همکاری، شروع فعالیت جدیدی در زمینه گسترش محصولات نامی آکیولوس شکل خواهد گرفت.

باید این را بگوییم که هنوز اطلاعات دقیقی در مورد این دستکش های جدید توسط مدیر وب سایت اجتماعی گزارش نشده است. هرچند نوشته ها در مورد این محصول به زودی در شبکه ها دیده خواهد شد.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه