کاری که تنها ۶۰ ثانیه به طول می انجامد تا بتوان بیماری های مخفی را شناسایی کرد – تنها چیزی که نیاز دارید، قاشق

این تست ۶۰ ثانیه ای می تواند نتایج غافلگیر کننده و هشدار دهنده ای از اختلال سلامت را در مراحل اولیه نشان دهند. که در صورت مشاهده باید هرچه سریع با پزشک عمومی مشورت کرد

0
44
کاری که تنها ۶۰ ثانیه به طول می انجامد تا بتوان بیماری های مخفی را شناسایی کرد – تنها چیزی که نیاز دارید، قاشق

“قاشق علاوه بر وسیله ای برای خوردن غذا، بلکه می تواند به عنوان وسیله ای جهت بررسی سلامت بدن در صورت قرار گرفتن در دهان به مدت چند ثانیه مورد استفاده قرار گیرد”

این تست می تواند تمامی موارد مربوط به بیماری از جمله مشکلات کلیوی تا دیابت را نشان دهد. دیگر زمان رفتن به متخصص به عنوان تنها گزینه جهت اطلاع از تمام بیماری های نهفته و مشکلات سلامتی گذشته است. امروزه، برنامه های کاری و فکری پیچیده و به همین دلیل مراجعه پی در پی به پزشک عمومی نمی تواند به عنوان کاری منطقی در نظر گرفته شود، ولی خوشبختانه راه های دیگری جهت پی بردن هرچند موقت به موارد مشکل ساز و اختلالات سلامتی وجود دارد.

در راستای گفته های دکتر آذر (Natalia Azar) به Today، یک شیوه بسیار ساده و قابل اجرایی وجود دارد که افراد می توانند در راستای آن از بسیاری اختلالات از جمله بیماری لثه و مشکلات معده مطلع شوند. و نکته جالب اینکه برای اجرایی کردن آن نیازی به هیچ دستگاه پیچیده نخواهید داشت. با در دست داشتن یک قاشق شما آماده هستید تا آزمایش مربوطه را اجرایی کنید.

قاشق را در دست داشته و قسمت برجسته آن را بر روی سطح زبان خود به خوبی بمالید؛ سپس قاشق را از دهان خود خارج کرده و سریعا درون یک کیسه پلاستیک قرار داده و به مدت یک دقیقه آن را در معرض نور آفتاب و یا روشنایی بگذارید. کاری که نیاز است بعد از این انجام دهید بیرون آوردن و بو کردن قاشق جهت بررسی سلامتی شما می باشد.

به گفته دکتر آذر، از آنجاییکه بسیاری بو های بد دهان می تواند به بیماری های لثه و یا خرابی دندان مربوط شوند، برخی بو های متفاوت تر می توانند بیانگر اختلالات جدی تری در نظر گرفته شوند. بوی میوه به عنوان یکی از گزینه ها می تواند نشان دهنده دیابت و برخی بو های زننده علامت بیماری کلیه در فرد باشند. این در حالی است که انواع بو های متفاوت تر می توانند هریک نشانه مشکلات متفاوتی از جمله معده و یا ریه باشند.

این تست ۶۰ ثانیه ای می تواند نتایج غافلگیر کننده و هشدار دهنده ای از اختلال سلامت را در مراحل اولیه نشان دهند. که در صورت مشاهده باید هرچه سریع با پزشک عمومی مشورت کرد.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه