قسمت هایی از خانه که همیشه نیاز به دکوراسیون خاصی دارند

میزهای که در اتاق نشیمن قرار دارند همیشه به نوعی درهم دیده می شوند چون در قسمتی از خانه قرار گرفته اند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. به شما پیشنهاد می کنیم که به جای قرار دادن مجله های زیاد و کنترل های خسته کننده، از وسایل تزیینی استفاده کنید

0
34
قسمت هایی از خانه که همیشه نیاز به دکوراسیون خاصی دارند

“نقاط مختلف خانه با کاربردهای متفاوتی وجود دارد که با توجه به اهمیت خاص در بسیاری از موارد طراحی و دکوراسیون آنها فراموش می شود. اگر به دنبال طراحی آبدار خانه و یا قفسه کتاب خود هستید، راه هایی را به شما پیشنهاد می کنیم که با انجام آنها این نقاط از یاد برده شده را تبدیل به مکانی تمیز، مرتب و مدرن کنید”

قفسه کتاب

کتاب خانه صرفا جایی برای نگهداری و انبار کردن کتاب های مورد علاقه شما نمی باشد بلکه یک از گزینه های خوب برای اجرای کارهای سلیقه ای به شمار می آید. قرار دادن عکسهای متفاوت، یادگاری ها، اشیای کوچک تریینی، و حتی گیاهان کوچک بین کتاب ها که همه نمونه های یشنهادی برای هرچه زیباتر کردن قفسه کتاب شما به شمار می آیند. قرار دادن کتاب ها هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی یکی دیگر از تغییراتی می باشد که باعث می شود سبک قفسه کتاب شما کاملا به روز شود.

گوشه بازی کودک شما

گوشه بازی کودک شما نباید قسمتی خسته کننده برای او باشد. ادغام رنگ های پررنگ و مشخص به همراه الگوهای جذاب باعث می شود تا این ثسمت بسیار جذاب و سرزنده دیده شود. برای مثال می توان در این گوشه از یک صندلی صورتی، به همراه آباژوری زرد رنگ و استفاده از برچسب های خال خالی بر روی دیوار روش های ساده ای هستند که گوشه ای مناسب برای کودک شما را فراهم کنند.

میز

میزهای که در اتاق نشیمن قرار دارند همیشه به نوعی درهم دیده می شوند چون در قسمتی از خانه قرار گرفته اند که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. به شما پیشنهاد می کنیم که به جای قرار دادن مجله های زیاد و کنترل های خسته کننده، از وسایل تزیینی استفاده کنید. می توانید از سه وسیله تزیینی شیک و در عین جال کاربری مثل کتاب ها، سینی پذیرایی زیبا و گل های طبیعی برای دکوراسیون میز خود استفاده کنید.

دیوار پشت در ورودی

دکوراسیون این قسمت شاید به ظاهر کاری سخت و غیرضروری باشد-اما بعد از اتمام کار ارزش وقتی که صرف شده مشخص خواهد شد. برای انجام این کار از وسایل کوچک و باریک استفاده کرده تا به هیچ وجه جلوی باز شدن راحت در را نگیرید. از یک آینه مجلل و شیک به همراه قفسه کوچکی کار را شروع کرده و همچنین به یاد داشته باشید تا کف این قسمت ورودی را با استفاده از قالی کوچکی نیز تزیین کنید. برای دکوراسیون ورودی کوچک خود می توانید از یک سبد کوچک به همراه یک جاچتری جهت زیباتر ساختن این قسمت استفاده کنید.

بخش مخصوص نوشیدنی ها  

این قسمت به طور کلاسیک با قرار دادن نوشیدنی های مختلف و رنگارنگ زیباتر خواهد بود ولی چرا چیز جدیدی را امتحان نکنید؟ به جای اینکه تنها به قرار دادن نوشیدنی هایی با طعم های مختلف بسنده کنید می توانید با استفاده از رنگ هایی خاص به این قسمت از خانه زیبایی ببخشید. برای این کار از وسایل زیبای تریینی استفاده کنید مثل یک تابلوی رنگی و شلوغ، آباژور و یا حتی یک قالی با طرحی خاص و همچنین دستکاری های موچک مثل قرار دادن یک حوله مخصوص خشک کردن ظروف با رنگی قابل توجه.

میز کامپیوتر

این قسمت از خانه را می توانید با در نظر گرفتن اشیای خاص و کاربردی تزیین کنید. از یک جامدادی مربعی شکل جهت قرار دادن مدادها و خودکارهای خود و یک نگهدارنده کتاب با شکلی متفاوت استفاده کنید. با در نظر گرفتن یک صندلی قدیمی یه همراه حروف نوشته شده بزرگ حال و هوای وینتیج را برای خود به وجود بیاورید.

میز کوچک پهلوی تخت خواب

فوت و فن تزیین میز پهلوی تختخواب؟ راه انجام این کار ساده در نظر گرفتن تزیینی ساده می باشد. از وسایلی استفاده کنید که هم شاده و هم کاربردی باشند مثل گلدان دکوری و یا یک آباژور با طراحی خاص و در نهایت با انجام کارهای سلیقه ای، میز خود را نیز جرو قسمت هایی شیک و جذاب در خانه کنید. می توان با قرار دادن یک تابلوی نقاشی این قسمت را بیشتر از پیش زیباتر و قابل توجه تر نشان داد.

حمام

شما همیشه ساعاتی در روز را در حمام خود سپری می کنید پس چرا با انجام کارهایی خاص این قسمت را نیز به شکلی متفاوت تغییر دهید. در حمام نیز می توان از تابلو هایی با رنگ های متتاسب و دلخواه استفاده کنید.  رنگ های خنثی برای انجام این کار بسیار مناسب می باشند. برای بالا بردن استایل حمام خود می توانید از ظروف شیشه ای جهت قرار دادن وسایل ضروری استفاده کنید.

ورودی

این قسمت از خانه برای بچه ها بسیار مفید است چراکه به راحتی می توانند وسایلی را که دیگر به آن احتیاج ندارند را در آنجا جاسازی کنند ولی این به آن معنی نیست که کلا از دکوراسیون ورودی خود صرف نظر کنید. برای بهتر دیده شدن این قسمت بهتر است با قرار دادن قفسه های زیبا و مدرن و همچنین سبدها و قفسه های کتاب زیبایی را در این قسمت از خانه خود نیز ببینید. سپس با انجام رنگ کاری و استفاده از یک قالی رنگی کار را تمام کنید.

کمد آشپزی

چه کابینت های چینی و چه کمدهای قدیمی و روستایی را برای استفاده در نظر بگیرید، می توانید با اجرای ترفندهایی وسایل خود را در این قسمت قرار داده و استایل خاصی را به وجود بیاورید. نکته مهم در اینجا این است کمه از شلوغی بپرهیزید. سعی کنید همه وسایل مورد نیاز خود را درون این کمدها و قفسه ها قرار نداده و روش های دیگری برای نگه داری مثل آویزان کردن فنجان های چای بر روی دیوار استفاده کنید. سپس با قرار دادن وسایل تزیینی مثل ستاره دریایی همچنین سبزی های تازه کار را تمام کنید.

آبدارخانه

شاید بسیاری از شما راهی ساده و بسیار راحت قایم کردن و ساخت آبدارخانه در جایی پنهان را دنبال کنید ولی باید بدانید که این قسمت نیز، با انجام کارهایی متفاوت، بسیار می تواند زیباتر به نظر برسد. به جای پنهان این قسمت از قفسه ها و مرمرهای ساب وی () جهت جذابیت آبدارخانه استفاده کنید. وسایل کوچک و خوردنی های خشک مثل حبوبات را با در نظر گرفتن ظروف شیشه ای نگهداری کرده و کتاب های آشپزی را در قسمتی ار فقسه ها که قابل دیدن کی باشند قرار دهید.

اتاق اتو

با استفاده از رنگ ها و الگوهای مشابه به هم این قسمت را تبدیل به مکانی جذاب و مرتب بکنید. به عنوان مثال استفاده از دو رنگ متضاد سفید و مشکی برای این چنین مکانی می تولند بسیار مناسب باشد. در نهایت با در نظر گرفتن رنگی متفاوت، اتاق اتو را می توان به صورت قسمتی از خانه با دکوراسیون شیک وارد لیست کرد.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه