قفل هوشمند Otto که به عنوان گرانترین مورد در نظر گرفته می شود

این قفل به عنوان یکی از اصلی ترین گجت ها برای افرادی بشمار می رود که علاقه بسیاری به تکنولوژی داشته و در عین حال تمامی تلاش خود را می کنند تا محلی امن داشته باشند

0
34
قفل هوشمند Otto که به عنوان گرانترین مورد در نظر گرفته می شود

“قفل هوشمند اتو در راستای تکنولوژی جدید و حذف کلید می تواند امنیت بیشتری را برای کاربران فراهم آورد. تنها با نصب یک اپلیکیشن می توان از این قفل استفاده کرد”

این قفل به عنوان یکی از اصلی ترین گجت ها برای افرادی بشمار می رود که علاقه بسیاری به تکنولوژی داشته و در عین حال تمامی تلاش خود را می کنند تا محلی امن داشته باشند. تکنولوژی با توجه به پیشرفت ها و مواردی به درد بخور تاکنون در بین افراد بسیار محبوب شده است که تقریبا در هر خانه ای وسایلی دیده می شود که بدون وجود آنها زندگی می تواند تا میزانی برای اعضای خانواده سخت شود. Otto یکی از همین ابزار هایی بوده که به عنوان گرانترین مدل می تواند بسیار کارایی خوبی داشته باشد.

در حال حاظر نمونه زیادی از قفل ها در راستای افزایش امنیت با جاسازی دوربین هایی دیده می شود که قبل از باز کردن در می توان فردی را که در پشت در ایستاده است را مشاهده کرد. اما این قفل در که با قیمت بسیار بالایی به فروش می رسد و در واقع دارای مدل بسیار ساده ای می باشد چراکه در نگاه اول نمی توان حدس زد تا چه میزان با تکنولوژی پیشرفته ای کار می کند. کمپانی مربوطه در حدود چهار سال وقت خود را برای طراحی این مدل صرف کرده و در نتیجه زیبایی خاصی را به در خانه شما می دهد.

بیشتر در مورد اتو بدانید

کمپانی مربوطه در نظر داشت تا در نهایت بتواند قفلی بدون نیاز به کلید در راستای تکنولوژی روز دنیا برای کاربران طراحی کرده و بتوان برای هر نوع دری به راحتی مورد استفاده قرار بگیرد. تمامی برنامه ریزی ها برای طراحی این قفل طبق برنامه پیش رفت ولی قیمت مساله ای بوده که نتوانسته بر اساس میزان مورد نظر پیشنهاد داده شود. می توان این قفل را هم اکنون با قیمت ۷۰۰ دلار سفارش داد. قفل مورد نظر با قیمت بالایی و تنها در راستای یک اپلیکیشن موبایل به کاربران ارائه داده می شود. البته با اینکه قیمت سیستم مربوطه بسیار بالا می باشد ولی سازندگان از کارایی و موفقیت آن کاملا مطمئن هسنتد. البته با توجه به نوشته هایی مشخص می شود که نمونه ارزان تر این مدل نیز در آینده نزدیک آماده فروش خواهد شد. قفل مربوطه فاقد سوراخ مربوط به کلید می باشد و در نتیجه امکان باز کردن در توسط افراد دیگر گرفته می شود. در حالیکه بسیاری از در ها در همان چند دقیقه اول می توانند باز شوند ولی به دلیل سیستم کدگزاری شده باز کردن این در نمی تواند به هیچ صورت راحت باشد. در این مورد تنها با در نظر گرفتن مدتی محدود شما می توانید امکان باز کردن در را به تمامی افرادی که می خواهید در سراسر دنیا داده باشید.

افزودن دیدگاه