لپ تاپ سورفیس: کمپانی مایکروسافت نمونه جدید از لپ تاپ های زیبا را وارد بازار تکنولوژی کرده است

در راستای ارائه این محصول، مایکروسافت با توجه به برنامه ریزی، سیستم پردارنده جدید ۱۰ اس نیز معرفی خواهد کرد

0
40
لپ تاپ سورفیس: کمپانی مایکروسافت نمونه جدید از لپ تاپ های زیبا را وارد بازار تکنولوژی کرده است

“مایکروسافت سورفیس به عنوان لپ تاپ جدید کمپانی مایکروسافت شناخته شده که با قابلیت های درجه یک خود قادر است با نمونه مک کمپانی اپل رقابت کند”

این سیستم جدید در چهار رنگ مختلف و جذاب آماده فروش می باشد. این کمپانی از محصول جدید خود به نام لپ تاپ سورفیس که با طراحی زیبا قادر است سیستم پردازنده ویندوز ۱۰ اس را اعمال کند رونمایی کرده است. این ماشین کوچک کاملا ظریف و استایل ولی موردی که از سمت کمپانی بسیار در مورد آن تأکید شده مربوط به میزان و قدرت دوام آن می باشد و بطور کل برای استفاده دانش آموزان می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد چراکه کاربران دانش آموز به عنوان اصلی ترین خریداران این محصول در نظر گرفته شده است.

مشخصات این محصول شامل صفحه “PixelSense” با ۱۳٫۵-اینچ، وضوح فول اچ دی و نسبت تصویر ۳:۲ در راستای همجوری-اجزای مرتبط با سیستم ارائه شده-سخت افزار پن سورفیس (Surface Pen) می باشد.

برای ساخت این سیستم از ترکیب فلز و صفحه کلید آلکانترا (Alcantara) که در راستای استفاده از ویژگی نرم لمسی که در بسیاری از کاور بسیاری از سورفیس بوک ها دیده می شود در نظر گرفته شده است. این محصول با طرح های رنگی پلاتین، کبود، آبی کبالتی . گرانیت طلایی قابل خرید می باشد. با توجه به کمپانی مایکروسافت، این سیستم جدید تا ۵۰ درصد سریعتر در مقایسه با مک بوک پرو عمل کرده و ظرفیت باتری آن به ۱۴٫۵ ساعت افزایش پیدا کرده است.

۴ جیگا بایت رم ویژگی دیگر این محصول بوده و خریداران می توانند با انتخاب یکی از اینتل کور های نسل ۷ از بین پردازنده های i7 و یا i5، با توجه به میزان نیرویی که نیاز دارند انتخاب کنند. هم اکنون می توان این محصول را از قبل سفارش داد. قیمت این محصول در آمریکا و در راستای مدل i5 با ۱۲۸ جیگا بیت درایو جامد (SSD) با قیمت ۹۹۹ دلار گزارش شده است. ارائه لپ تاپ سورفیس به تمام نقاط دنیا از اوایل ماه ژوئن آغاز خواهد شد.

در راستای ارائه این محصول، مایکروسافت با توجه به برنامه ریزی، سیستم پردارنده جدید ۱۰ اس نیز معرفی خواهد کرد. با توجه به مشخصات این محصول مشخص می شود تا چه میزان برنامه ریزی ها برای رقابت با کروم او اس مد نظر می باشد. وزن کم و در کنار ظرافت و سادگی این محصول کاملا برای مدرسان و دانش آموزانی که نیاز به داشتن سیستمی جهت دانلود برنامه های ویژه مایکروسافت سورفیس دارند مناسب می باشد.

افزودن دیدگاه