تلاش مایکروسافت برای ارائه واقعیت افزوده

هم اکنون کمپانی های بسیاری در تلاش می باشند تا در راستای واقعیات مجازی سیستم هایی را به کاربران معرفی کنند ولی واقعیت افزوده علاوه بر واقعیت مجازی هدف مشخصی را به همراه دارد.

0
28
تلاش مایکروسافت برای ارائه واقعیت افزوده

“واقعیت افزوده در راستای پیشرفت های ثانیه ای تکنولوژی می تواند در عین جذاب بودن زندگی را به نوعی خاص برای افراد تغییر دهد. مایکروسافت کمپانی بوده که در این زمینه تلاش بسیاری می کند”

هم اکنون زمان آن رسیده است که کمی فراتر از تکنولوژی روز رفته و وارد فاز جدیدی از فضای مجازی، یعنی واقعیات افزوده شویم. مایکروسافت از جمله عظیم کمپانی هایی بوده که تلاش های جدی در این مورد انجام می دهد. و کاملا عمیق به این قضیه نگاه می کند. در حدود یک سال است که اخبار هایی در مود تلاش مایکروسافت برای ارائه هدست Mixed Reality به گوش می رسد. ولی با این حال هنوز مواردی در رابطه با ارتقا و پیش برد فعالیت ها در این زمینه دیده نمی شود. در نتیجه مشخص می شود که تمامی تلاش های مایکروسافت برای ارتقا این گجت نمی باشد بلکه تمرکز در قسمتی دیگر دیده می شود، Augmented Reality Wand.

هرچند در این راستا هنوز هیچ گونه داده رسمی در دست نیست، تمامی موارد در راستای بررسی ثبت اختراع کمپانی مایکروسافت در حال اجرایی شدن است و به نظر می رسد این سیستم جدید آکسسوآری بوده که می تواند به زودی بین دوستداران تکنولوژی محبوب شود و به معنی تولید دستگاهی جدید برای کارکرد به همراه مورد مربوطه می باشد. این سیستم شامل یک محرک، دکمه و یک گارد انگشتی می باشد. با توجه به تمامی این داده ها، متخصصان در نظر دارند تا موارد استفاده از این دستگاه را مشخص کنند.

شایعات مربوط به واقعیت افزوده

هم اکنون کمپانی های بسیاری در تلاش می باشند تا در راستای واقعیات مجازی سیستم هایی را به کاربران معرفی کنند ولی واقعیت افزوده علاوه بر واقعیت مجازی هدف مشخصی را به همراه دارد. به این معنی که واقعیت افزوده در نظر دارد تا زندگی روزمره را برای انسان ها راحت تر و لذت بخش تر کند. طراحی این سیستم جدید کمپانی مایکروسافت شباهت بسیاری با نمونه گوگل گلس دارد. کنترل هایی نیز که بر روی آن جاسازی شده است کاملا نمونه ای از Draw به حساب می آید. ثبت اختراع این سیستم جدید رسما در سال ۲۰۱۶ اعلام شده است که با داشتن دو خروجی یو اس بی می توان هر نوع ابزار دیگری را با استفاده از آن شارژ کرد. البته تنها موردی که جنبه منفی به شمار می رود، مشخص نشدن دقیق هدف از ارائه واقعیت افزوده کمپانی مایکروسافت در نظر گرفته می شود. سیستم جدید می تواند به عنوان آکسسوآری برای دسته های کنترل HoloLens به شمار رود. جزئیات بیشتر در مرحله پیشبرد سخت افزار های این سیستم مشخص خواهد شد.

افزودن دیدگاه