محصول جدید آمازون قادر است تا شما را در خانه زیر نظر داشته و در مورد لباستان به شما امتیاز دهد

شاید در مرحله اول کمی عجیب به نظر برسد ولی این کمپانی در نظر دارند تا این محصول را به عنوان دستیار مد وارد بازار کند و به گفته آمازون، اکو لوک قادر است تا به کاربر خود کمک کند تا بهترین لباس بیرون خود را انتخاب کند

0
17
محصول جدید آمازون قادر است تا شما را در خانه زیر نظر داشته و در مورد لباستان به شما امتیاز دهد

“اکو لوک محصول جدید کمپانی آمازون که علاوه بر نظارت و عمل به دستورات صادره از طرف کاربر در راستای تشخیص صدا قادر است به کمک متخصصان مد در مورد لباس شما نیز نظر بدهد”

این محصول به عنوان بهترین و پیشرفته ترین محصول آمازون شناخته شده است. تنها چند روز است که آمازون از محصول جدید خود Echo Look رو نمایی کرده که به عنوان آخرین نمونه از ابزار های هوشمند حساس به صدا شناخته شده است. برخلاف نمونه های قبلی، Look دارای دوربین جاسازی شده ای است که می تواند شما را تحت نظر داشته و همچنین به صحبت های کاربر خود نیز توجه کند.

شاید در مرحله اول کمی عجیب به نظر برسد ولی این کمپانی در نظر دارند تا این محصول را به عنوان دستیار مد وارد بازار کند و به گفته آمازون، اکو لوک قادر است تا به کاربر خود کمک کند تا بهترین لباس بیرون خود را انتخاب کند.

آمازون: “نگاهی به اپلیکیشن Echo Look کرده و یا مستقیما از Alexa سوال پرسیده تا از این طریق ویدئو های کوتاه گرفته شده خود را تماشا کنید و در مورد ظاهر خود از تمامی زاویه ها اطلاعاتی به دست بیاورید. شما حتی قادر هستید تا با دستور “الکساف از من عکس بگیر” تصاویر تمام قدی از خود را در دست داشته باشید.”

دوربین “سنجش عمق” (Depth-Sensing) به گونه ای ساخته شده است که با گرفتن تصاویر با کیفیت، آنها را برای به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی کاملا مناسب کند. هرچند، از آنجاییکه این سیستم صفحه نمایشگری ندارد، شما نیاز خواهید داشت تا با راه اندازی اپلیکیشن آمازون بر روی گوشی خود مسیر ردیابی اکو لوک را دنبال کنید.

مشخصه ای که با نام Style Check شناخته می شود از سیستم  یادگیری ماشین در راستای مشاوره متخصصان مد استفاده کرده تا از این طریق به دو نمونه عکسی که از شما گرفته شده امتیاز داده شده تا از این طریق بهترین نمونه به عنوان مناسب ترین گزینه برای انتخاب لباس شما انتخاب شود. این تصمیم بر اساس فاکتور های اندام، رنگ، استایل و مد روز مورد بررسی قرار می گیرد. با گذشت زمان، تصمیمات گرفته شده در راستای اطلاعات به دست آمده از طرف متخصصان مد بسیار راحت تر و حرفه ای ترین توسط این سیستم انجام خواهد گرفت.

مهم تر از تمامی وارد گفته شده، Echo Look لباس های خاصی را نیز به شما پیشنهاد داده و برای راحتی خرید، شما را بطور اتوماتیک وارد صفحه خرید آمازون خواهد کرد. شبیه به تمامی سیستم های خانواده اکو، Look دارای میکروفون و اسپیکر هایی می باشد که از این طریق شما قادر خواهید بود تا با سیستم خود از طریق صدا در ارتباط بوده و تمامی دستگاه های مجهز به سیستم صوتی IoT را از طریق این سیستم جدید آمازون فعال کنید.

هم اکنون این محصول در آمریکا و با قیمت ۱۹۹٫۹۹ دلار به فروش می رسد.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه