زندگی مدرن امروزی مزین شده به جنبه های طبیعی

0
40
زندگی مدرن امروزی مزین شده به جنبه های طبیعی

“دکوراسیون بهاری یکی از بهترین فرصت ها برای اهل خانه به شما رفته که با استفاده از الگوها و رنگ های مربوط به فصل بهار، محیطی تازه را برای خود فراهم کنند”

پارچه های طبیعی، شکوفه های بهاری و رنگ های خنثی به عنوان نمونه های جدید با رسیدن فصلی نو به شمار آمده که فضای داخلی خانه را بسیار زیباتر، راحت تر و مدرن تر از قبل نشان خواهد داد. لورا اشلی (Laura Ashley) با کولکسیون جدید خود ایده هایی را در ادامه برای شما به ارمغان خواهد آورد.

بیشتر از ۶۰ سال است که اشلی در راستای طراحی داخلی، لوازم خانگی و اشیای مطلوب و زیبا و لوازم کاربردی و مدرن به عنوان یکی از برند های جهانی و همیشگی شناخته شده است. این برند که با به کار گیری زیبایی اصیل بریتانیا به شهرت رسیده هم اکنون با معرفی نمونه های و طرح های طبیعی کلکسیون بهار/تابستان ۲۰۱۷ خود را ارائه داده است. که با نام “طراحی با استفاده از ویژگی طبیعی” (Natural By Design) شناخته شده است.

تم و پس زمینه به کار رفته در این کلکسیون از کاملا برگرفته از جنبه طبیعی می باشد. رنگ کرم، ترافلس (Truffles) و نمونه هایی از زنگ سفید موجود در پلت این برند به عنوان رنگ خنثی در نظر گرفته شده است، رنگ های ملایمی که فضای داخلی خانه را آرام کرده و در نتیجه زندگی را بسیار دلپذیر تر از قبل خواهند کرد. این در حالی است که برای ایجاد هاله ای از رنگ های زیبا و افزایش گیرایی الگو هایی از گل ها و اشکال هندسی ملایم به کار گرفته شده است.

الگوی اصلی که با نام Magnolia Grove ارائه داده شده حسی از گل ها و شکوفه های اول بهاری داشته که می تواند به عنوان نمونه ای اصلی در بسیاری اشیای خانگی مثل دیور ها-به عنوان کاغذ دیواری-آباژور و روتختی استفاده شود. اگر دوست دارید تحرکی ملایم به اتاق و فضای خانه خود بدهید الگوی Weston می تواند به عنوان گزینه مناسبی برای شما به شمار آید.

اگر مایلید تا حسی ملایم و آرام را برای خود فراهم کرده و خانه را تبدیل به مکانی آرامش بخش و دلباز کنید، لوازم خانگی مناسب با رنگ سفید و خاکستری کم رنگ فرانسوی می تواند به عنوان گزینه ای خوب و مدرن هم در فضای خانه و هم در لوازم غذاخوری به عنوان نمونه های مربوط به دکوراسیون بهاری مورد استفاده قرار گیرد. اگر فردی بوده که طرفدار استایل سنتی هستید، سری از لوازم خانگی از جنس Garrat به رنگ فندقی تیره نمونه ای عالی جهت افزایش گیرایی و سنگینی فضای خانه شما می باشد.

لورا اشلی یکی از طراحانی که از دکوراسیون بهاری استفاده کرده همیشه به عنوان برند همه کاره در نظر گرفته شده است که در راستای ایجاد خانه هایی زیبا و شیک در بین گزینه های اول لیست قرار گرفته است. مبلمان پادستو (Padstow) به عنوان گزینه هایی مشهور شناخته شده که تنها با یک حرکت می توان مبلمان را تبدیل به سرویس خواب کرده و در نتیجه فضایی مناسب را جهت استراحت مهمانان فراهم کند. در این حال اگر طرفدار مبلمان بزرگ بوده ولی به دلیل کمبود جا از خرید آنها خودداری می کنید، سری Easy Access Range نمونه هایی با اندازه مناسبی بوده که می توان قطعات را در خانه به راحتی کنار یکدیگر قرار داده و نمونه ای از مبلمان خوب و شیک را در خانه قرار داد. برای فضای های کوچک تر استفاده از سری کوچک تر (Petite) توصیه شده که می توان در فضا های کوچک مورد استفاده قرار داده و در نتیجه خانه ای جمع و جور تری از قبل داشت. لوازم به کار گرفته شده در اتاق خواب نمونه هایی کاملا تر و تمیز و شیک در نظر گرفته شده که با سری –کیتس (Keats) ارائه شده که با استایل بلوط صیقل داده شده و آرامش و حسی طبیعی را به ارمغان می آورد.

در طی دکوراسیون بهاری و استفاده از لوازم طبیعی در هر خانه ای باعث افزایش تحرک و جذابیت می شود. در این کاتالوگ نمونه ای از لوستر های با طراحی خاصی (Mulroy Antler Design) معرفی شده و که در این راستا استفاده از شیشه های تزئینی به شکل آناناس زیبایی را دو چندان می کنند. به کار گیری آلیاژ برنج در گوشه های قاب عکس ها، فانوس ها، سینی و حیوانات تزئینی نمونه هایی از آکسوار های لوکس به حساب می آیند. برای پایان دادنی زیبا به طراحی های این کاتالوگ، کوسن های کلاندوم به همراه قالی هایی با بافتی های بزرگ و استایل Clandon و دیوار هایی با طراحی مربوط به درخت خون سیاوش در نظر گرفته شده است.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه