نخوردن اسنک ها و مصرف وعده های غذایی با سرعت پایین، راز لاغر بودن خانم های فرانسوی

0
69

“راز لاغری در زن های فرانسوی با دنبال کردن شیوه هایی ساده”

با وجود زندگی کردن در کشوری که در هر کوچه و خیابان آن قنادی هایی وجود دارد که باعث میشوند آب دهن شما جاری شده و همچنین نون باگت های تازه ای که در بسیاری از نقاط شهر فروخته می شود، داشتن اندامی لاغر و زیبا کار دشواری به نظر نمی رسد. 

فرانسه به طور کل کشوری است که با نوشیدنی های مخصوص به خود، جگرهای چرب خوشمزه و زن های زیبا و لاغر معروف می باشد ولی بر اساس آنچه که قبلا گفته شد، در این شیوه زندگی پارادوکسی وجود دارد.

پس راز لاغری و داشتن اندانی خوش فرم در بین خوراکی های رنگارنگ چیست؟

زن های فرانسه برای غذا خوردن و سبک زندگی خود طرز فکر متفاوتی دارند که به آنها این اجازه را میدهد که همیشه سالم بوده و فرم بدن خود را به طور خوب کنترل کنند.

 به گفته دکتر راکستون (Dr Carrie Ruxton): “برخلاف بسیاری از ما که با دیدن یک ساندویچ کنترل خود را از دست داده و مثل گرگ گرسنه به آن حمله می کنیم، خوردن غذا برای خانم های فرانسوی به عنوان کاری کاملا آرامش بخش و لذت بخش به همراه اعضای خانواده می باشد.” که این خود یکی از مهم ترین عوامل شناخته شده در بحث در مورد راز لاغری تایید شده است. غذا خوردن برای این خانم ها معنای متفاوتی دارد. برای آنها غذا خوردن یک اجبار و باید نیست بلکه کاری است لذت بخش که باید به طور کنترل شده انجام گیرد.

زمانی که وقت غذا خوردن میرسد، این خانم ها ترجیح می دهند تا از غذاهای خانگی در وعده های کوچک استفاده کنند. و در حالی که بسیاری از ما سعی داریم تا از رژیم غذایی با میزان پایینی از کربوهیدراتها استفاده کنیم، نان و پاستا به عنوان وعده هایی مناسب برای فرانسوی ها به شمار میرود.

فرق غذا خوردن ما با این افراد تنها در مقدار غذای مصرفی می باشد. در بسیاری از موارد ما ترجیح می دهیم تا از ساندویچ های سرشار از گوشت و مخلفات دیگر در وعد های خود استفاده کنیم در حالی که خانم های فرانسوی با دنبال کردن یک رژیم با وعده های کم و به طور کل “میانه روی” کردن، گرسنگی خود را رفع می کنند.

استفاده از نوشیدنی ها نیز در این کشور محدود شده به طوری که عادت نوشیدن به مقدار زیاد بین خانم های جامعه فرانسه دیده نمی شود.

مصرف کره و قند مصنوعی در طول روز عادتی شده که متاسفانه در بیشتر افرادی که دچار چاقی هستند دیده میشود. اگر بخواهیم مانند افراد لاغر بدنی خوش فرم داشته باشیم، توصیه می شود که مصرف شیرینی جات را که دارای قند مصنوعی هستندکنار گذاشته و مواد غذایی طبیعی را جایگزین آنها کنیم.

به گفته دکتر بنشتریت (David Benchetrit)، مدیر کلینیک پویدز (Clinique Du Poids) و به گزارش از (WebMD)، به طور کل فکر چاقی نیز باعث میشود که افراد پتانسیل چاقی را در خود پرورش دهند به طور کل این طرز تفکر در خانم های فرانسوی دیده نمی شود.  

خوردن ماست نیز به عنوان یک وعده غذایی کوچک در بین این افراد مشاهده می شود که به دلیل دارا بودن کالری پایین، برای رفع دردهای گرسنگی میان وعده مصرف می شود.

و در نهایت راز لاغری با ورزش کردن: این به آن دلیل نیست که ساعات فعالیت خود را در باشگاههای ورزشی بالا ببریم. بلکه تنها با داشتن به میزان قابل قبولی مثل پیاده روی ساده، تحرک را شامل شده و تندرستی ناشی از ورزش کردن رابرای شما تامین می کند.  

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه