هدفون جدید بلو الا (Blue Ella Headphones)

بلو الا بطوری برنامه ریزی شده و کاملا شیک طراحی شده است و شبیه به نمونه های قبلی این برند می باشد

0
41
هدفون جدید بلو الا (Blue Ella Headphones)

“هدفون بلو الا یه عنوان نمونه سنتی در کنار تمامی هدفون های جدید، با طراحی سنتی و در عین حال قابلیت های پیشرفته محبوبیت زیادی بین کاربران به دست آورده است”

علاقه ما به این هدفون ها از زمانیکه که بلو دو محصول خود به نام های Lola و Mo-Fi را در سال ۲۰۱۵ معرفی کرد شروع شد. برخلاف تمامی نمونه هایی که همواره سعی دارند تا با تغییرات بسیار محصولاتی کاملا جدید و متفاوتی تولید کنند، بلو همواره مسیر راحت تری را انتخاب کرده و ساختاری ساده را برای محصولات خود ارائه می دهد. و درست شبیه به تمامی میکروفون ها، اینبار با ارائه هدفون جدید باری دیگر نظر ما را به خود جلب کرده است و زمانیکه مورد استفاه قرار می گیرد صدایی کاملا باکیفیت را برای کاربران با طراحی ساده و خاص خود فراهم می کند.

طراحی و زیبایی هدفون بلو الا

زمانیکه در نظر دارید تا هدفونی با ویژگی فلزی مغناطیسی Planar Magnetic Technology خریداری کنید در راستای برند های متفاوت باید پول زیادی پرداخت کنید تا بتوانید طولانی مدت از آن استفاده کنید. اما تکنولوژی که هم اکنون در مورد آن صحبت می کنیم می تواند تمامی ویژگی های یک هوفون مدرن به همراه بیس و کیفیت بالا را داشته باشد. در نگاه اول شاید به نظر برسد هدفون بلو الا نمی تواند راحتی مورد نیاز کاربران را فراهم کند، هرچند می توان ارتفاع باند ها را متناسب با اندازه سر تنظیم کرد ولی این ویژگی هم اکنون بسیار قدیمی شده است. ولی این شیوه هنوز کاملا منطقی به نظر می رسد چرا که شما نیاز دارید تا برای بهتر شنیدن موزیک باند ها را تنظیم کنید. مکانیزم دیگری نیز در این هدفون مشاهده می شود و آن امکان تنظیم پهلو ها بوده که هر دو این ویژگی ها روی هم رفته می توانند راحتی را برای خریداران فراهم آورند.

باند ها به هنگام استفاده، کاملا در نزدیک گوش قرار گرفته و به هنگام درآوردن موزیک بطوری اتوماتیک قطع می شود. هدفون بلو الا بطوری برنامه ریزی شده و کاملا شیک طراحی شده است و شبیه به نمونه های قبلی این برند می باشد. منحنی های موجود بر روی این هدفون کاملا زیبا و به جا طراحی شده و چرمی که به دور قاب ها قرار گرفته است به جاسازی هرچه بهتر و راحت تر هدفون بر روی گوش کمک می کند. یکی از جنبه هایی که شاید در این مورد کاربران را نگران کند وزن هدفون است، ۴۸۱ گرم که برای هدفون های قابل حمل تا میزانی سنگین به نظر می رسد. در قسمت های بیرونی کاپ ها چراغ های ال ای دی قرار گرفته شده است که طراحی و زیبایی این هدفون را دو چندان می کند.

پکیج کلی این هدفون شامل قاب ساده برای راحتی حمل و کابل صوتی به درازای ۱٫۲ متر و کنترل ردیفی و میکروفون، کابل صوتی ۳ متری، یک آداپتور و کابل USB-A به MicroUSB می باشد تا از این طریق بتوان آمپر جاسازی شده را تنظیم کرد.

سیستم آمپر

بلو بدون توجه به محلی که شما سیستم را به شارژ می زنید قابلیت های خود را ارائه داده است. آخرین نمونه از پوشش استماع می تواند تا ۱۲ ساعت به همراه آمپر فعال موسیقی پخش کند. بلو اظهار داشته است که اولین برند در زمینه بلندگو ۲۵۰ مگاوات در هدفون های فلزی مغناطیسی می باشد. درست شبیه به نمونه Mo-Fi، الا نیز قابلیت تغییر بلند گوی جاسازی شده را دارد که کاربران می توانند بین “on” و “+on” حالت های مورد دلخواه خود را انتخاب کنند. شما می توانید بین این سه حالت به راحتی تنظیمات را انجام داده تا کیفیت مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

این هدفون های بلو از هر نوع هدفون دیگر صدایی بلند تر و بیسی شبیه به برند بیتز Beats را فراهم می آورند. هدفون های بلو الا با قیمت ۷۰۰ دلار به فروش می رسند و می توانند بهترین کیفیت صدا را برای عاشقان موزیک فراهم کنند.

افزودن دیدگاه