وسیله ی کوچکی که به شما اجازه می دهد تا با استفاده از تلفن هوشمند خود اتومبیلتان را ردیابی کنید

0
15

“ترک آر پلیس کوچک شما”

آیا تا کنون ماشین خود را در محوطه ی پارکینک گم کرده اید؟ امکان این اتفاق برای همه وجود دارد، که در این حالت هیچ سرنخی از اینکه ماشین خود را کجا پارک کرده اید ندارید. سپس شما شروع به چرخ زدن در محوطه کرده، و دکمه ی آژیر ماشین را با استفاده از سویچ فعال کرده تا بتوانید با تعقیب کردن صدای آلارم ماشین خود را پیدا کنید. اما همه ما میدانیم که این کار مخصوصا در روزهای گرم و طاقت فرستی تابستان چقدر مشکل تر میشود.

شما نیازی دارید تا پول زیادی برای خرید جی پی اس (GPS) برای ماشین خود پرداخت کرده تا آن را تحت کنترل نگه دارید. شما مجبورید هزینه ی اشتراک ماهیانه ای را پرداخت کرده تا بتوانید از این جی پی اس استفاده کنید.

اما آیا راهی وجود دارد که بدون پرداخت مقدار زیادی پول بتوانید ماشین خود را ردیابی کنید؟

یک شرکت سازنده و راه اندازنده مستقر در کالیفرنیا این امکان را به شما خواهد داد. این شرکت یک وسیله بسیار کوچکی را طراحی کرده که به وسیله ی تلفن هوشمند شما کار میکند و دقیقا همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید.

این وسیله کوچک دقیقا چیست؟

اسم این ترک آر (TrackR) نام دارد. این وسیله به عنوان آخرین تکنولوژی جهت ردیابی ماشین و به اندازه تنها یک سکه ی کوچک میباشد. و بر اساس نحوه ردیابی شما از وسایل مهمتان قابل جایگزاری در قسمت های مختلف است.

طریقه کار ترک آر

استفاده از ترک آر بسیار ساده است. تنها لازم است نرم افزار مربوط به این سیستم را روی گوشی خود نصب کنید و و سپس این نرم افزار را به ترک آر خود وصل کرده و پس از آن میتوانید از آن استفاده کنید. تنها کافی است این وسیله را روی چیزی که میخواهید تحت کنترل داشته باشید بچسبانید. کار و روند راه اندازی در ۵ دقیقه انجام میگیرد.

شما میتوانید این دستگاه کوچک را روی کلید، کیف دستی، کیف پول، آخرین گجت خریداری شده ی خود و هر چیز دیگری که دوست ندارید آن را گم کنید قرار دهید. و در عرض چند ثانیه با استفاده از ترک آر مکان وسیله ی گم شده خود را پیدا کنید.

به دلیل کوچک بودن این وسیله شما میتوانید آن را در داشبورد ماشین و یا حصیر کف صندوق عقب پنهان کرده تا زمانی که ماشین شما دزدیده شده کسی آن را پیدا نکرده بنابراین شما میتوانید ماشین خود را راحت ردیابی کنید.

اگر ماشین خود را در محوطه ی پارکینگ گم کرده اید، گوشی همراه خود را از جیبتان در بیاورید و نرم افزار ترک آر را فعال کنید. روی گزینه “اشیای گم شده” (Lost Item) کلیک کرده و پس از آن مکانی که ماشین شما در آنجا قرار دارد را ببینید.

شاید تصور کنید که قیمت ترک آر بسیار بالا خواهد بود. این تصور اشتباه است چون قیمت ترک آر در حدود تنها $۲۹ در نظر گرفته شده.

شما به طور مستقیم قابلیت خرید این وسیله را از وبسایت کمپانی سازنده دارید. ارسال به تمام نقاط دنیا امکان پذیر بوده و تنها در عرض یک هفته شما می توانید سفارش خود را دریافت کنید.

افزودن دیدگاه