چطور به زود فروش رفتن خانه خود کمک کنید: مشاورین املاک راز های زیبایی را آشکار کرده اند که می توان به راحتی فروش خانه را تضمین کرد

فروش خانه در بسیاری از موارد ارتباط مستقیمی با دکوراسیون خانه دارد. در صورت عجله برای فروش منتظر مشاور املاک نباشید

0
41
چطور به زود فروش رفتن خانه خود کمک کنید: مشاورین املاک راز های زیبایی را آشکار کرده اند که می توان به راحتی فروش خانه را تضمین کرد

“فروش خانه اگر با تغییر دکوراسیون در ارتباط نباشد می تواند در بسیاری از موارد به عنوان یکی از مشکلات اساسی برای صاحب خانه به شمار آید” 

آیا به فکر این هستید تا خانه خود را بفروشید؟ به علاوه در نظر گرفتن بودجه مالی خود و درخواست از یک مشاور امکان با تجربه برای فروش، شما نیز می توانید راهکار هایی را در نظر بگیرید تا به فروش خانه خود کمک کنید تا کار را سریع تر به پایان برسانید.

مشاور دکوراسیون فروش خانه-Coco Republic-راهکارهایی را پیشنهاد داده تا بتوان از این طریق بتوان فروش خانه را بسیار سریع تر انجام داد. بر اساس Daily Mail Australia، تنها کاری که نیاز است انجام دهید زیباتر جلوه دادن خانه به افرادی است که قصد خرید خانه جدید را دارند. واژه staging به معنی زیبا کردن خانه و با استفاده از آکسسوار و وسایل تزئینی بوده که نه تنها به زودتر فروش رفتن خانه شما کمک می کند بلکه قیمت و ارزش آن را نیز تا میزان چشم گیری می تواند بالا ببرد.

بسیاری از خریداران قبل از اینکه وارد خانه شوند با دیدن ظاهر آن می توانند دید مثبت و یا منفی را در همان ثانیه های اول در خود ایجاد کنند بنابراین پیشنهاد می شود که اگر قصد پذیرایی از خریداران خانه خود را دارید اول پنجره های خانه را تمیز کنید. سپس به سراغ ورودی رفته و باغچه را تمیز کنید تا از این طریق حس خوبی را در خریداران ایجاد کنید. سعی از تابلو هایی با رنگ خنثی در ورودی استفاده کرده تا بتوانید از این طریق حس تازگی و آرامش را برای خریداران به ارمغان بیاورید.

بهترین راهی که فروش خانه شما را تضمین می کند، ایجاد حسی آرامش در خریداران می باشد بطوریکه که در طول مدت ملاقات آنها احساس کنند که در خانه شما بسیار راحت می باشند بنابراین در رابطه با قرار دادن اشیا و وسایل دکوری حساسیت خاصی را به خرج بدهید. در این رابطه اولین کاری که به شما توصیه می شود این است که تمامی عکس های شخصی و خانوادگی خود را از معرض دید بودن دور کرده و فضا را از شخصی سازی در بیاورید. سعی کنید از شمع های معطر، گیاهان و گل ها و سبد میوه استفاده کرده تا حسی آرامش بخشی را در خانه ایجاد کنید.

در این مرحله موضوع مورد نظر فقط مربوط به فروش خانه شما نمی باشد بلکه برای مدتی تغییر سبک زندگی مورد بحث است. استفاده از روش های مؤثری که باعث حسی آرامش بخش در تمامی اتاق های خانه می تواند بسیار کارساز باشد. برخی از طراحان دکوراسیون استفاده از کتاب های آشپزی در آشپزخانه و تابلو های مربوط به اسب را نیز بسیار کارساز در نظر گرفته اند.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه