چند ایده جالب جهت تغییر میز نهارخوری خود به گوشه ای جالب برای دعوت دوستان برای شام

رنگ آبی را جهت افزایش آرامش در حین غذا خوردن فراموش نکنید. چه به میزان زیاد و چه تنها، با داشتن وسایل تزئینی کوچک سعی داشته باشید همیشه رنگ آبی را در میز غذاخوری خود به کار ببرید

0
26
چند ایده جالب جهت تغییر میز نهارخوری خود به گوشه ای جالب برای دعوت دوستان برای شام

“میز غذاخوری یکی از قسمت های خانه بوده که می تواند باعث افزایش صمیمیت و بهانه ای برای صحبت کردن در رابطه با مسائل هر روز در نظر قرار بگیرد. در ادامه به شما پیشنهاد هایی می دهیم تا بتوانید این گوشه را تبدیل به قسمتی مدرنتر و زیباتر کنید”

در ابتدا به شما توصیه می کنیم تا از نونه مورد علاقه خود شروع کنید – به دنبال ست کردن رنگ میز نهارخوری خود با صندلی ها و بطور کل سالن غذاخوری خود نباشید چراکه دیگر وقت این ست کردن ها گذشته و بسیار قدیمی شده است. تنها کاری که نیاز است انجام دهید میز مورد علاقه خود را پیدا کنید مثل یک میز چوبی ساده و سپس شروع به قرار دادن صندلی های دور میز با در نظر گرفتن انواع متفاوتی کار را ادامه دهید.

از صندلی های شیشه ای استفاده کنید – با در نظر گرفتن چنین صندلی هایی می توانید این گوشه را بسیار تمیزتر از آن چیزی که می باشد جلوه دهید. سپس با استفاده از اشیای متفاوت و رنگ آمیزی های مختلف مثل دیوار های مات و میزی شفاف در کنار پنجره هایی با پرده ها چتایی زیبایی را دو چندان کنید.

از تنه درخت به عنوان صندلی جهت ایجاد فضای روستایی استفاده کنید – در کنار میز چوبی خود از تحته ای چوبی به عنوان صندلی می توانید استفاده کنید و سپس با قرار دادن بالش و کوسن هایی رنگارنگ راحتی را در این گوشه فراهم کنید.

ترکیب استایل مدرن و قدیمی – برای داشتن گوشه ای جالب می توانید ترکیب فلز و چوب را یکجا به کار ببرید. داشتن صندلی های فلزی به سبک بیسترو (Bistro-Style) به همراه راحتی های روستایی حال و هوای خاصی را به میز نهارخوری شما می دهد.

میز خود را به گوشه آشپزخانه منتقل کنید – با این کار شما راحتی را به هنگام غذا خوردن دو چندان می کنید بطوریکه می توانید از مبل هایی به سبک ال در کنار دیوار استفاده کرده و سپس با قرار دادن میزی مربعی شکل و صندلی هایی پارچه ای به رنگ آبی جذابیت خاصی را به گوشه خلی موجود در آشپزخانه خود ببخشید.

ترکیب مشکی و سفید را به عنوان رنگ زمینه در نظر بگیرید – ترکیب این دو رنگ همیشه می تواند در تمامی موارد دیدی زیبا را در راستای دکوراسیون خانه برای شما فراهم کند. می توانید برای شروع از یک میز به رنگ سفید به همراه صندلی های مشکی استفاده کرده و با قرار دادن گیاهی سبز رنگ و بالش هایی زرد حالت کلیشه ای را از بین برده و میز غذاخوری خود را تبدیل به گوشه ای کاملا مدرن کنید.

بالای میز غذاخوری خود را با آویزان کردن وسایل مربوط به آشپزی زیبا کنید – اگر میز شما در آشپزخانه قرار داد به شما توصیه می کنیم بالای آن را با آویزان کردن قابلمه هایی کوچک و همچنین فلفل و پیاز هایی خشک شده تزیین کنید.

پارچه هایی با الگو های شطرنجی انتخاب کنید – اگر از صندلی های خود خسته شدید به شما پیشنهاد می کنیم به جای خرید مدل های جدید تنها با انتخاب پارچه هایی جدید به خصوص با الگوی شطرنجی حال و هوایی جدید را برای خود فراهم کنید. می توانید رنگ نارنجی را جهت افزایش شادابی و اشتها به هنگام غذا خوردن در نظر بگیرید.

تابلویی بزرگ در کنار این میز آویزان کنید – اگر می خواهید به غیر از خودتان میهمان شما نیز از غذا خوردن لذت ببرد بهتر است تابلویی هنری که می تواند تصویری از یک روستایی کوچک باشد را کنار میز خود در نظر بگیرید.

با اشیای بزرگ میز خود را قابل توجه کنید – در اینجا به شما پیشنهاد می کنیم از گلدان ها و پارچ هایی بزرگ استفاده کنید. شما می توانید با در نظر گرفتن تضاد هایی از رنگ ها و الگو هایی میز غذاخوری خود را از حالت کلیشه ای خارج کرده و جذابیت خاصی را به آن ببخشید. این کار را می توانید با در نظر گرفتن رومیزی با طرحی خاص نیز اجرایی کنید.

رنگ آبی را جهت افزایش آرامش در حین غذا خوردن فراموش نکنید – چه به میزان زیاد و چه تنها، با داشتن وسایل تزئینی کوچک سعی داشته باشید همیشه رنگ آبی را در میز غذاخوری خود به کار ببرید.

افزودن دیدگاه