چند نمونه از دکوراسیون داخلی که با رسیدن بهار حس خوبی را به شما خواهند داد

برای داشتن "شیوه زندگی ساده و آرامش بخش" می توان با در نظر گرفتن مواردی ساده در دکوراسیون، هرچه مدرن تر از قبل زندگی کرده بطوریکه با رسیدن فصل بهار، اتمسفر خانه را با این فصل زیبا تطبیق داد

0
91
چند نمونه از دکوراسیون داخلی که بهار امسال حس خوبی را به شما خواهند داد

“بهار فصلی بوده که با داشتن رنگ هایی زیبا نه تنها محیط بیرون خانه بلکه فضای داخلی خانه شما را نیز می تواند لذت بخش کند. از طبیعت و ویژگی های مربوط به فصل بهار برای هرچه جذاب تر کردن خانه خود استفاده کنید”

فصل بهار نزدیک است و همان طوریکه طبیعت رنگ خود را از خاکستری به رنگ های زیبا و زنده با تنوع زیاد عوض می کند، فضای داخل خانه نیز نیاز به تغییراتی با در نظر گرفتن ویژگی های مربوط به فصل بهار را دارد.  

استفاده از فلز مس — با استفاده از وسایل دکوری و ظروف ساخته شده از مس می توانید فضای خانه خود را به حالتی مدرن در بیاورید. وسایل ساخته شده از طلا و نقره که مربوط به ترندهای سال ۲۰۱۶ می باشند را کنار گذاشته و در عوض از لوسترهای کوچک مسی، پارچ آب مسی، بشقاب های لبه دار مسی و سایر وسایل مربوط به دکوراسیون جهت ایجاد فضای جدید در خانه خود استفاده کنید.

کاغذ دیواری مرمری – اگر استفاده از سنگ مرمر را در خانه خود ترجیح می دهید ولی پول کافی برای انجام این کار را ندارید، می توانید از نوع کاغذ دیواری با طرح سنگ مرمر استفاده کنید. در حالیکه نمونه Calacatta gold marble جهت کاربرد در کل خانه شما به شمار میاید، می توانید تنها با در نظر گرفتن قسمت های کوچکی از دیوار خانه خود از این طرح لذت برده و به نتیجه دلخواه خود برسید.

اکریلیک – در این چند مدت اخیر علاقه شدیدی جهت استفاده از اکریلیک در بین مردم دیده می شود. می توان نمونه های مدرن و یا حتی طرح های ترکیبی از اشیا منزل و اکریلیک را در وبسایت Pinterest مشاده کرد. اگر محیط خانه ای کوچک را در نظر بگیریم، استفاده از ویژگی اکریلیک می توانید به هرچه بزرگتر دیده شدن محیط کمک کند.

کاشی های چوبی – استفاده از کاشی های چوبی می تواند به عنوان یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای خانه باشد. علاقه به این کاشی های چوبی اخیرا بسیار دیده می شود به طوریکه این نوع از کاشی ها می توانند به عنوان جایگزین هایی برای انواعی از کاشی ها به نام subway tile انتخاب شوند. می توان از این کاشی ها در ساخت شومینه و میزهای موجود در آشپزخانه به راحتی استفاده کرده و به استایلی شبیه به خانه های روستایی برسید.

هوگا (Hygge) – به معنی زندگی کردن ساده به شیوه ای که دانمارکی ها دنبال می کنند. برای داشتن “شیوه زندگی ساده و آرامش بخش” می توان با در نظر گرفتن مواردی ساده در دکوراسیون، هرچه مدرن تر از قبل زندگی کرده بطوریکه با رسیدن فصل بهار، اتمسفر خانه را با این فصل زیبا تطبیق داد. برای این کار از شمع های زیاد و قرار دادن بالش های بیشتری بر روی مبل های خود استفاده کنید و همچنین تعدادی از کتاب های مورد علاقه خود را روی میز قرار دهید.

استفاده از گیاهان طبیعی – منظور استفاده از گیاهان ویره می باشد. که با در نظر گرفتن رنگ و ویژگی های عالی، می توان سردی فصل زمستان را از بین برده و اتمسفری جذاب و شادابی را به خانه خود با این گیاهان به ارمغان بیاورید. با توجه به اینکه رنگ سال ۲۰۱۷ از طرف پانتون (Pantone’s Color) سبز انتخاب شده، این ویژگی را می توان به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه های این نوشته انتخاب کرد.

رنگ آبی تیره به جای مشکی – طراحان داخلی، با توجه به علاقه شدیدی که در شیوه طراحی و دکوراسیون به سبک اسکاندیناوی وجود دارد، ترجیح داده اند که امسال به جای رنگ های مشکی از تن رنگ های آبی استفاده کنند. از این رنگ آبی می توانید به صورت براق روی دیوارها در اتاق های بزرگ خود استفاده کنید.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه