کفش های Altra Torin IQ در مسیر جدید از فناوری هوشمند اجرایی

کفش هوشمند Altra IQ از لحاظ ظاهری هیچ مشکلی نداشته همیشه به عنوان کفش های ورزشی زیبا می توانند در نظر گرفته شوند. این کفش ها بسیار راحت بوده و زیره شتاب سنج ورزشی همیشه راحتی را در حین پوشیدن برای شما فراهم می آورد

0
56
کفش های Altra Torin IQ در مسیر جدید از فناوری هوشمند اجرایی

“کفش هوشمند Torin IQ نمونه ای بوده با حسگر ها و قابلیت های بالای خود قادر است تا بهترین شیوه و فاصله دویدن را برای افراد مختلف مشخص کند”

نمونه های متفاوتی از وسایل هوشمند پوشیدنی هم اکنون در بازار تکنولوژی به فروش می رسد که می توان با استفاده از آنها کیفیت دویدن را بالا برده و در این حین فرم بدن بهتری را به دست آورد. اما اگر این رشته را بطور حرفه ای دنبال می کنید بنابراین به وسیله جدیدی نیاز خواهید داشت. ایده استفاده از کفش های هوشمند به عنوان منبع اطلاعاتی می تواند بسیار جالب به نظر برسد. کفش های Altra Torin IQ نمونه ای از کفش هوشمند مخصوص دویدن می باشند که به شما کمک می کند فعالیت های بدنی خود را به هنگام ورزش بهتر برنامه ریزی کرده و با در نظر گرفتن شیوه ای خاص و دادن اطلاعات به هنگام دویدن، کیفیت کار را تا میزان بالایی افزایش دهند.

کمپانی Torin IQ که در ایالت یوتا آمریکا قرار گرفته است، تکنولوژی مربوط به پوشیدنی های هوشمند را به مرحله دیگری رسانده است. دویدن بدون استفاده از ابزار های اضافی تا این میزان از پیشرفت نرسیده است. Torin IQ با استفاده از آخرین تکنولوژی مربوط به فعالیت دویدن به شما کمک خواهد کرد تا از زمان شروع دویدن تا پایان کار تجربه خاصی را به دست بیاورید.

Torin IQ دارای iFit بوده که با تعبیه کردن حسگر های مربوط به کفی های دو لایه در لایه وسطی، کفش را تبدیل به نمونه ای هوشمند با قابلیت های بالایی می کند. حسگر های ریزور (Razor) که در قسمت وسط این نمونه از کفش ها جاسازی شده است عملا آن را تبدیل به یک مربی فعال می کند. حسگر ها تمامی حرکات مربوط به دویدن را ضبط کرده و چهار نمونه از اطلاعات مهم را به سیستم هوشمندد منتقل می کنند: منطقه فرود، زمان تماس، آهنگ و میزان تأثیر که شما می توانید به راحتی تمامی موارد گفته شده را در گوشی هوشمندد خود مشاهده کنید.

مربی دو

همیشه داشتن حالتی مناسب به هنگام دویدن یکی از فاکتور های اصلی جهت جلوگیر از بسیاری درد های مفصلی می باشد. دویدن برای به دست آوردن فرم بدنی مناسب در راستای اجرای صحیح آن همیشه مورد اهمیت بوده است. تکنیک ها و درجه های مختلفی برای اجرای هرچه بهتر این حرکت فیزیکی وجود دارد مثل مدت دویدن، فاصله، تحرک مورد نیاز در این فعالیت، نیروی فرود،  ضربه وارده ازز کفش و مواردی از این قبیل. تمامی فاکتور های گفته شده می توانند از فردی به فرد دیگر بسیار متغیر باشند چراکه نیرو و بدن هر فردی با دیگری کاملا متفاوت می باشد. در این صورت است که شما واقعا به یک مربی نیاز داری که با شناخت کامل شما بتواند بهترین راهنماییی را در راستای دویدن برای شما به ارمغان بیاورد.

معیار های خود را زیر نظر داشته باشید

شما قادر خواهید با استفاده از این کفش ها میزان تأثیر، آهنگ، زمان تماس و منطقه فرود خود را در راستای حسگر های که اطلاعات را به گوشی شما منتقل می کنند مشاهده کنید. علاوه بر موارد گفته شده، شما می توانید زمان دویدن خود، تحرک و فاصله که دویده اید را نیزز مشاهده کنید. استفاده از این کفش ها نه تنها به شما کمک می کند تا تمامی فاکتور های مربوطه را در حالتی مناسب قرار دهید بلکه میی توانید اطلاعات مربوط به فعالیت های روز های قبل خود را نیز همه روزه مشاهده کنید.

اپلیکیشن Altra IQ

اپ Altra IQ مخصوص این کفش هوشمند اطلاعات پای شما را بین حسگر های جاسازی شده مثل قسمت پاشنه، گوشه های چپ و راست طبقه بندی می کند. هم چنین در این کفش یک راهنمای صوتی تعبیه شده که دستورالعمل های را انتقال داده و در نهایت انگیزه شما را در طول دویدن بالا نگه میی دارد. بعد از اتمام ورزش، این سیستم تمامی اطلاعات به دست آمده را برای شما فراهم می کند. در میان این اطلاعات شما قادر خواهید بود تا موانع آسیب رسانی را که با موفقیت پشت سر گذاشته اید را مشاهده کنید.

فعالیت مربوط به تحرک باید در راستای اپلیکیشن و فعال سازی آن آغاز شود و این به آن معنی است که گوشی همراه شما نمی توان همیشه به عنوان وسیله ای مناسب در نظر گرفته شود. علاوه بر این، فاصله هایی که ثبت می شود مربوط به سیستم جی پی اس بوده و استفاده از این کفش ها بر روی تردمیل نمی تواند به هیچ عنوان قابل استفاده باشد. این موردی است که در راستای استفاده از این کفش هوشمند به عنوان جنبه ای منفی در نظر گرفته شده و به نظر نمی رسد با استفاده از مچبند این مشکل بطور کامل برطرف شود.

شرح کلی 

کفش هوشمند Altra IQ از لحاظ ظاهری هیچ مشکلی نداشته همیشه به عنوان کفش های ورزشی زیبا می توانند در نظر گرفته شوند. این کفش ها بسیار راحت بوده و زیره شتاب سنج ورزشی همیشه راحتی را در حین پوشیدن برای شما فراهم می آورد. پکیج حسگر های تعبیه شده در کفی کفش برای فاصله های ۶۰۰ مایلی بسیار مناسب بوده و کمپانی سازنده اظهار داشته است که در صورت خرابی این کفش ها را برای شما تعویض می کند.

قیمت این کفش ها ۲۲۰ دلار در آمریکا به فروش خواهد رسید. این قیمت در مقایسه با کفش های هوشمند در راستای تمامی پیشرفت ها بسیار مناسب به نظر می رسد. این کفش ها در صورتی که با کیفیت و دقت بالا اطلاعات را در اختیار کاربران قرار دهند می توانند بسیار قابل استفاده در نظر گرفته شوند. هنوز تحقیقات برای به دست آوردن پیشرفت های هرچه بیشتر در رابطه با سیستم GPS-based tracking در راستای استفاده از آن بر روی تردمیل ادامه دارد. بالا رفتن قیمت محصول همیشه به معنی کیفیت و قابلیت های بالای آن در نظر گرفته می شود و این مورد در راستای کفش های هوشمند نیز از طرف کمپانی سازنده همیشه باید در نظر گرفته شود.

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه