در دست داشتن کنترل محیطی با استفاده از صدا. *الکسا آمازون* دستگاه جدید بلوتوثی

0
29

“الکسا بدون شک یکی از کاربردی ترین سیستم های پیشرفته در دنیای پر تلاطم امروزی”

بعد از این شما تنها با پرداخت ۱۷۹٫۰۰$ قادر خواهید بود که با استفاده از صدای خود خانه، اینترنت، موزیک های انتخابی، لیست امتیازهای ورزشی و خیلی از کارهای شخصی خود را کنترل کنید.

تعداد هفت میکروفون قادر به شنیدن و شناسایی صدای شما در هر جایی که باشید خواهند بود و  اسپیکرهای جا سازی شده درون این دستگاه کیفیت صدای بالایی را برای شما حاصل خواهند کرد. و این ها همه امکاناتی هستند که از طریق سیستم کنترل از طریق صدای بلوتوثی الکسا آمازون (Amazon Alexa Echo Blue Tooth Voice Control Unit) برای شما فراهم میشود.

منشی مجازی برای خانه شما

تا زمانی که شما دسترسی به اینترنت (Wi-Fi Internet) داشته باشید، الکسا آماده ی انجام وظیفه و رفع تمامی نیازهای مربوط به کارهای الکترونیکی برای شما خواهد بود. به الکسا دستور بدهید تا موسیقی مورد نظر شما را از هر کانال پخش موسیقی که دوست دارید اتنخاب کند، از دستگاه خود بخواهید تا برای شما پیتزای مورد علاقه تان را سفارش بدهد، از او لخواهید تا چراغ ها را خاموش کند، همچنین از الکسا بخواهید تا سرخط خبرها را برای شما مرور کرده و گاهی اجازه بدهد تا شما کمی بیشتر در تخت خواب خود در طول ساعات صبح استراحت کنید، و کلی کار دیگر.

الکسا خود را با برنامه های اجرایی تطبیق داده، به گوشی هوشمند شما متصل شده، صدای شما را تشخیص داده، به طور خودکار برنامه های به روز رسانی را انجام داده و به عنوان منشی مجازی برای شما عمل میکند تا تمام دستورات مربوطه از طریق سیستم الکترونیکی را برای شما اجرا کند.

برای هرچه استفاده و بهره بردن از الکسا شما نیازمند آن هستید که اپلیکیشن هایی مثل WeMo، SmartThings ،Insteon و دیگر برنامه های مورد نظر را در دست داشته باشید. همچنین ابن دستگاه برای انجام سفارشات نیازمند اینترتنت پرسرعت برای هرچه سریع تر انجام دادن کار خواسته شده میباشد، بنابراین اگر خط اینترنت شما همراه با پارازیت عمل میکند، داشتن این سیستم برای شما مفید نخواهد بود.

یک سیستم کنترل صدای درجه یک

اگر شما میخواهید تنها با استفاده از صدای خود کنترل دور و اطراف را به طور کامل در دست داشته باشید، الکسا این امکان را برای شما فراهم میکند. حتی برای کسانی که معلول هستند این سیستم به عنوان وسیله ای غیرمترقبه شناخته میشود. بنابراین الکسا بهترین گزینه و منشی مجازی برای شما خواهد بود.

افزودن دیدگاه