کوکی های محبوب خانگی با در نظر گرفتن چاشنی و طعم خاص هر کدام

0
45
کوکی های محبوب خانگی با در نظر گرفتن چاشنی و طعم خاص هر کدام

?تکه های شکلاتی –  فر را در دمای ۳۷۵ درجه گرم کنید و بعد از آن شکر، کره، وانیل و تخم مرغ را درون کاسه ای بزرگ مخلوط می کنیم. مواد را با آرد هم زده و سپس جوش شیرین و نمک، که باعث سفتی خمیر می شود، را درون آن بریزید. بعد از سفت شدن خمیر آن را درون تکه های شکلات قرار دهید تا اطراف آن کاملا شکلاتی شود. سپس خمیر ها را در دست خود گرد کرده و به فاصله های ۲ اینچی از یکدیگر روی سینی قرار بدهید. هشت تا ده دقیقه زمان نیاز است تا این کوکی ها به رنگ قهوه ای کم رنگ در بیایند. سپس آنها را به آرامی از سینی جدا کرده و بر روی ردیف های سیمی جهت خنک شدن قرارشان دهید.

مواد مورد نیاز

۴/۳ فنجان شکر دانه ریز

۴/۳ فنجان شکر قوه ای

۱ فنجان کره یا مارگارین نرم شده

۱ قاشق چایخوری وانیل

۱ تخم مرغ

۲ یا ۴/۱ فنجان آرد

۱ فنجان جوش شیرین

۲/۱ قاشق چایخوری نمک

?کوکی شکری – نمونه هایی از خوراکی های آسان و سریع که با طعم بسیار خوب خود جزو کلوچه های خانگی بسیار محبوب در نظر گرفته شده اند. فر را از قبل و در دمای ۳۷۵ درجه سانتی گراد گرم کنید. در یک کاسه کوچک، آرد، جوش شیرین، بکینگ پودر را هم زده و در گوشه ای قرار دهید. در کاسه ای بزرگ، کره و شکر را تا زمانیکه ترکیب نرمی به دست بیاورید با هم مخلوط کنید. تخم مرغ را درون ظرف بشکنید و وانیل را به آنها اضافه کنید و سپس بطور تدریجی مواد به دست آمده را با ترکیبات خشکی که قبلا آنها را درون کاسه ای کوچک ریختید هم بزنید. خمیری را که به اندازه یک قاشق چایخوری در نظر گرفته اید را به شکل توپ های کوچکی در بیاورید و بر روی ورقه های چرب نشده (Ungreased Cookie Sheets) مخصوص کوکی ها قرار دهید. مدت پنج تا ده دقیقه را برای پخت و طلایی شدن کوکی ها در نظر بگیرید. دو دقیقه صبر کنید و پس از سرد شدن آنها را از روی ورقه های چرب نشده جدا کنید.

مواد مورد نیاز

۲ یا ۴/۳ فنجان آرد همه منظوره (All-Purpose Flour)

۱ قاشق چایخوری جوش شیرین

۲/۱ قاشق چایخوری بکینگ پودر

۱ فنجان کره نرم شده

۱ یا ۲/۲ فنجان شکر سفید

۱ تخم مرغ

۱ قاشق چایخوری عصاره وانیل

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madnic/domains/madnic.ir/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 326

افزودن دیدگاه