کوکی های خوشمزه با طعم مخصوص و دستور پختی آسان و سریع 

کلوچه های متنوع می توانند به عنوان بکی از محبوب ترین خوراکی ها بین تمامی سنین برآورد شوند. می توان به راحتی در طعم های مختلف کوکی ها را در خانه درست کرد

0
58
کوکی های خوشمزه با طعم مخصوص و دستور پختی آسان و سریع

“کلوچه های متنوع می توانند به عنوان بکی از محبوب ترین خوراکی ها بین تمامی سنین برآورد شوند. می توان به راحتی در طعم های مختلف کوکی ها را در خانه درست کرد”

?کوکی کره بادام زمینی

این نوع از کلوچه های خوشمزه حاوی تنها ۳ ماده اولیه بوده که دستور پخت بسیار ساده ای دارند و در عین حال بسیار آسان آماده می شود. کوکی کره بادام زمینی خوراکی محبوب کودکان بوده پس توصیه می کنیم تا پخت آن را هرچه زودتر یاد بگیرید.

فر را تا درجه ۳۵۰ از قبل گرم کنید. ورقه های مخصوص پخت را درون سینی فر قرار دهید. کره بادام زمینی را به همراه شکر سفید و تخم مرغ ها مخلوط کنید. تا زمانیکه محتوای این مخلوط نرم بشود، هم زدن را ادامه دهید. خمیر هایی به اندازه یک قاشق را درون سینی قرار داده و به مدت۶ تا ۸ دقیقه اجازه دهید تا در دمای فر کوکی ها پخته شوند. سعی کنید از پخت زیاد خودداری کنید. بهترین حالت خوردن کوکی کره بادام زمینی زمانی می باشد که حالت نرم خود را حفظ کرده و لایه بالایی آنها تنها به اندازه بسیار کمی قهوه ای شده باشد.

مواد مورد نیاز

۱ فنجان کره بادام زمینی

۱ فنجان شکر سفید

۱ تخم مرغ

?کلوچه های دارچینی

نرمی و حس خوبی که با جویدن این خوراکی به دست می آید. می تواند به راحتی هر کسی که ناراحت می باشد را خوشحال کند. مقدار شکر کلوچه های دارچینی بسیار اندازه بوده و به هنگام خوردن شما را دل زده نمی کند.

فر را از قبل تا دمای ۳۵۰ درجه گرم کنید. کره را به همراه شکر و تخم مرغ ها بطور کاملا خوبی مخلوط کنید. در کاسه ای جداگانه آرد، کرم تارتار، جوش شیرین و نمک را نیز مخلوط کنید. ترکیبات خشک را درون ظرف حاوی کره بریزید و خوب هم بزنید. خمیر و کاغذ مخصوص شیرینی پزی را به مدت ۱۰ تا ۱۵ دقیقه در فریزر جهت فریز شدن آنها قرار دهید. در این حین، سه قاشق چایخوری شکر، سه قاشق چایخوری دارچین را درون کاسه ای بریزید. اسکوپ های ۱ اینچی از مقدار کوچکی خمیر به دست آمده را درون ترکیب شکر و دارچین بریزید. سپس با استفاده از دست خود توپ های کوچکی از کوکی ها را آماده کرده و بر روی کاغذ شیرینی پزی فریز شده قرار دهید. ده دقیقه زمان نیاز است تا ایم کوکی ها بطور کامل پخته شوند. بلافاصله بعد از پخت کلوچه های بدست آمده را از روی کاغذ ها جدا کرده و نوش جان کنید.

مواد مورد نیاز

۱ فنجان کره

۱ و ۲/۱ فنجان شکر

۲ عدد تخم مرغ بزرگ

۲ . ۴/۳ فنجان آرد

۲ قاشق چایخوری کرم تارتار

۱ قاشق چایخوری جوش شیرین

۴/۱ قاشق چایخوری نمک

۳ قاشق غذاخوری شکر

۳ قاشق چایخوری دارچین

افزودن دیدگاه